Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narkotyki a ciąża

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiaa
Gość









PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 1:51 pm    Temat postu: narkotyki a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od kilku dni zastanawiam sie jaki wpływ maja narkotyki na ciąze... byłam na sylwestrze i wziełąm pigułe ,wczoraj zrobiłam test i okazało sie ze jestem w ciazy-boje sie jaki to moze miec wpływ na dziecko. prosze o szybką odpowiedz...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieci narkomane moga być uzależnione od danego narkotyku od urodzenia, substancje które są w narkotykach moga mieć wpływ na rozwój plodu. Może dojść do wad zarówno fizycznych jak i psychicznych.

Jednorazowe zarzycie narkotyku może a nie musi wpłynąć na ciąże. Chodz ponowne próby zażywania narkotyków dają duże zagrożenie ciazy (możesz mieć problemy z donoszeniem jej) jak i dzieku.

Jeżeli masz problem z narkotykami to zastanów sie czy to nie najwyższy czas aby rozwiązać ten problem (to duża motywacja dla Ciebie dlatego naprawde masz duże szanse zerwania z tym) nie musisz odpisywac na forum czy masz problem czy nie, nie zamierzam komętować, czy w jaki inny sposób poruszać dalej tego tematu jeżeli sama go nie zaczniesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwiaa
Gość









PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dsziekuje za odpowiedz. nie ma problemu z narkotykami gdybym wiedziala ze jestem w ciazy to napewno bym tak nie zrobila... dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
k-a-s-i-e-n-k-a69



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi tez sie zdarzylo,ale nie raz i cos mocniejszego...tez nie wiedzialam,jak sie dowiedzialam o ciazy bylam pewna,ze bede miala jakies chore czy niedorozwiniete dziecko,znajomi mnie straszyli,ze bedzie mialo 2 glowy,niewazne...teraz moj syn ma 3latka :D pomimo tego,ze "to" mi sie zdarzylo byl zdrowy calkiem i duzy bardzo 4.320kg :D wszystkim szczeki poopadaly,a ja jestm teraz najszczesliwsza mama na swiecie. Jakby nie ta ciaza to nie wiem jakbym skonczyla,bo dopiero dziecko dalo mi sile do walki z nalogiem. On zyje dzieki mnie,a ja dzieki Niemu :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alekssandra@tln.pl
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 10:41 pm    Temat postu: pomocyyy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomocy jerzeki ktos mi moze pomoc???!! mam problem poszukuje ksiazki na temat " wplyw wybranych urzywek stosowanych przec koniete w czasie ciazy na plod i stan biologiczny noworodkow' czy ktos wie moze gdzie moge znalezc jakie kolwiek bardziej rozbudowane infi na ten temat? prosze o odp na moj adres [zakaz linkowania na forum]
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam obawy nie podjerzewalam u siebie ciazy wogole sie nie staralismy nawet nie byla wskazana. Jakze wiec bylam przerazona kiedy zrobilam test i okazalo sie ze jest dodatni. a 4 dni wczesniej przy okazji immprezki poczestowano mnie. Jaka bylam glupia. Mam nadzieje, ze nic sie nie stalo przez ten moj glupi wybryk.
Powrót do góry
miszka
Gość









PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 5:12 pm    Temat postu: XX Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ma mtakie pytanie bo ja biore regularnie co tydzien piguly i ja szukalam artykulow na temat ciaza a narkotyk iale wszedzie pisze zer jak jestes w ciazy i cpasz t odziecko mzoe byc uposledzone ale ja ma teraz 18 lat i chce meic dziecko w 22 np i jak bede cpac rok czy dwa lata a potem przestane i zajde w ciaze to tez moze bcy chore? ja wiem ze ne ida sie powiedziec jak dlugo sie cpac bedzie ale ja tylko tak b\zeb ywiedziec ze jak sie keidys cpalo a potem nie to czy teaz dziecko mzoe byc hore odp plis
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli kiedykolwiek chcesz zostać mamą,to rzuć narkotyki Exclamation Niszczysz sobie zdrowie.Masz 19 lat,a za 3 lata planujesz ciążę Exclamation Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nia



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 12:14 pm    Temat postu: ciąża a narkotyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miszka, ja również brałam regularnie (w ciągach po tydzień, dwa tygodnie z przerwami 3-4dniowymi), ale coś znacznie mocniejszego niż piguły i bardziej wciągającego. Jestem teraz w 4 miesiącu ciąży i jeszcze nigdy nie brałam od 4 miesięcy. A miałam możliwość, gdy jeszcze nie byłam świadoma obecności maluszka w moim brzuchu, ale odmówiłam - instynktownie chyba - bo sama nie wiem jak inaczej. Gdy byłam u ginekologa i powiedział mi że jestem w ciaży, powiedziałam, że tuż przed zajściem w ciążę brałam amfetamine w b. dużych ilościach i dość długo, zapytalam czy zaszkodzi to mojemu maleństwu, powiedział patrząc na wyniki moich badać że nie... maleństwo jest zdrowe...

Jedynym problemem mojego uzależnienia jest to że mam stały kontakt z narko. a to kusi i to bardzo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natka-18



Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dzidzia ma dziś 4 tygodnie przez cały ten czas brałam amfetamine,paliłam papierosy i nie tylko,oraz piłam(oczywiście nie wiedziałam o dziecku).Ostatnio dostałam miesiączke(której przecież nie powinnam dostać bo test wykazał że jestem w ciąży) i strasznie krwawiłam i to nie było normalne, niewiem czy to przez fete czy może straciłam dziecko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group