Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

naproxen ( apo-napro) + alkohol

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mumia1jamal



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 4:23 pm    Temat postu: naproxen ( apo-napro) + alkohol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam prosiłbym o jak najszybszą odpowiedz, brałem lek apo napro przez tydzień czasu, dziś rano o 8 wiozłem ostatnio tabletkę, mam specjalną okoliczności, czy 2-3 piwa mogą mi zaszkodzić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Raczej odradzałabym Panu spożywanie alkoholu. Co prawda naproxen to lek o działaniu przeciwbólowym, nie należy do grupy antybiotyków, jednakże nie można zapominać, że jest to środek leczniczy, a tych z alkoholem mieszać nie wolno. Przy jednorazowym zastosowaniu może nie byłoby aż takiego zagrożenia, jak przy tym że stosował Pan lek przez cały tydzień, zatem jego stężenie we krwi może się utrzymywać dłużej niż pojedyncza dawka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group