Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

napletek, a prezerwatywa

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonimek



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 1:02 am    Temat postu: Co z napletkiem ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - takie jak w temacie. Prosze pomozcie. Czy przy zakladaniu prezerwatywy trzeba najpierw odciagnac napletek czy wrecz odwrotnie? I jeszcze drugie pytanie: Czy jesli po grze wstepnej rozpakowuje sie prezerwatywe a w tym czasie penis opadnie czesciowo i zadnym sposobem nie chce juz powstac Rolling Eyes to znaczy ze jest cos nie tak ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimek



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 1:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeszcze raz ja. Przeczytalem dopiero teraz temat "Nie o prezerwatywach ..." I tam bylpodobny problem jak w moim 2 pytaniu. Tyle, że to był mój pierwszy raz (mojej dziewczyny tez) i nie wiemy czy to normalne, ze nagle penis tak opadl przy rozpakowywaniu i zakladaniu prezerwatywy. Od ponad miesiąca stopniowo poznajemy swoje ciala przez petting (nie wiem czy dobrze napisalem) i zawsze musialem po kilku minutach musialem chamowac sie zeby nie doszlo do wytrysku. A teraz trafila nam sie okazja, oboje tego chcielismy i od pettingu chcielismy przejsc do normalnego stosunku. A tu klapa Sad Wiem, że może jest to banalny problem, moze jest nie na temat, ale dla mnie jest to bardzo ważne. Wyobrazcie sobie jak ja sie strasznie glupio czułem patrząc jej wtedy w oczy... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sytacja powaszechna Wink Nie ma sie czym martwić Wink

Więcej spokoju i niej pośpiechu.

Kup sobie pare tanich prezerwatyw i poćwicz. Będziesz w tedy wiedział dokładnie jakie to uczucie mieć go na sobie, jak go założyć, w tedy nerwy mniejsz, a gdy nerwy mniesz to podniecenie większe Wink i w tedy przyjaciel bedzie dłużej w gotowości.

Możliwości czasowe co d stosunku zazwyczaj wyrabiają sie doświadczeniem. Mało kto z "poczatkujących" jest wstanie wytrzymać dłużej niż 10 min. A to i tak juz jest bardzo dobrze niemalże rekord Wink

zazwyczaj pierwsze stosunki mają to do siebie że zawierają obawy, oraz wcale nie są takie wuzdane.

Ważne aby podczas tych pierwszych doswiadczeń nie zrazićsie zbytnio. Czyli nie ograniczać sie zbytnio czasem (sytacja gdzie macie wolne jakieś 20 min i patrzycie na zegarek powinna być niedopuszczalna - aczkolwiek niestety takie sytacje sie zażają Sad ), miejsce powinno byc intymne, mieć poczycie że nikt zaraz nie wejdzie i was nie zobaczy (to też raczej niezbyt mile by bylo zwłaszcza na pierwszy raz). Warto było by aby to była jakaś całość a sam stosunek jego częścią.

Oczywiście sam juz zauwazyłeś że nie jest to coś poetyckiego, kotś kiedyś w pewnej rozmowie wkurzył sie nawet na słowa pewnej mlodej dziewczyy która nie współzyła jeszcze ale opowiadała jak by o ona nie chciała, moja koleżanka odrzuciła jej taką miejwięcej riposte:
"mów co chcesz ja wiem że to jest: pot, ból, niepewnosć, i w połowie sie już nie wie czy chce sie tego, a przyjemność przychodzi po 3 miesiącach w łóżku" no przejskrawiła to znacznie, ale spodobał mi sie sens tego. Bo jest według mnie poprawny.

Nie chodzi aby pierwsze przeżycie seksualne było niewiadomo jak piękne długie i wspaniałe, ważne aby było chciane, świadome i z jak naleprzymi intencjami (a czy będzie trwało to 20 s czy 20 min to jest juz mało istotne Wink )

Nie masz też co sie martwić że przyjaciel "padł", próbujcie sie odprezyć i za 2 czy też 3 razem wszystko będzie wyglądać już nie co inaczej. Troche wprawy kilka kolejych razy i będziecie już to odbierać zupełnie inaczej. Przyjemniej Smile A jeżeli będziecie pamiętać że w tedy zrobiliście to bo chceilicie być z sobą ja najbliżej i z uczucia a to że nie wszylo pare spraw technicznych to bedziecie się z tego jeszcze śmiać Wink zobaczysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimek



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wielkie dzięki za szybką odpowiedź, ale chyba nie znalazlem odpowiedzi co do napletka. Więc na odciągnięty czy "normalnie" Rolling Eyes Question
Wybacz ciemnotę, ale jestem początkujący a nie chcę wpaść, bo to by był koniec ze studiami dla mojej dziewczyny a są one dla niej naprawdę ważne, pozatym ogólnie za wcześnie na dziecko w wieku nastu lat Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odciągnięty Very Happy Dobrze,że myślicie o przyszłości.Lepiej 3 razy zapytać niż raz popełnić błąd Very Happy Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, podjełeś tak szeroki temat że poprostu nie wiedziałem od czego zaczac Razz

Nie ma spawy, jak zapomne czegoś napisać bo rozpisze sie o czymś innym to daj znać Wink

Tak przy nakładaniu prezerwatywy napletek powinien być cały odciągniety w dół, tak jak już to zauważyła Natka Smile

W razie jakiś niejasności pytaj Smile w miare możliwości postaramy sie odpowiedzieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimek



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:


"mów co chcesz ja wiem że to jest: pot, ból, niepewnosć, i w połowie sie już nie wie czy chce sie tego, a przyjemność przychodzi po 3 miesiącach w łóżku" no przejskrawiła to znacznie, ale spodobał mi sie sens tego. Bo jest według mnie poprawny.



No powoli zaczynam to dostrzegać Smile I dzięki wam wielkie za odpowiedzi Smile Dobrze, że istnieją takie fora, bo naprawdę mogą się przydać. Jeszcze raz 100krotne dzięki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie że moglismy pomóc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonimek napisał:
chcielismy przejsc do normalnego stosunku.


Panowie ja mam podobny problem jak kolega. Z tym ze moj maly stoi caly czas jak sie piescimy z dziewczyna jednak czuje ze opada gdy zamiazam go wprowadzic do pochwy. Probowalem 3 razy i to samo za kazdym razem. Prezerwatywy jakich uzywalem to durex extra safe.

Wszystko idzie sprawnie do momentu gdy chce wprowadzic czlonka do pochwy - czuje ze opada i jak to poczuje to mi sie odechciewa sexu.
Powrót do góry
janekanonim
Gość









PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam inny najgorszy problem w zyciu meszczyzny Sad
jak juz dotykam moja dziewczyne w okolicach piersi czy pochwy lub ona mnie dotyka to mi penis staje i stoi i stoi (zaleta ze nie opada - dopiero po wytrysku jakis czas) i czuje za mocne podniecenie jeszcze przed włożeniem i samo to ze dziewczyna mnie chwile dotyka na penisie powoduje wytrysk a stosunek trwa moze 5 minut i znowu wytrysk dopiero po wytrysku moge uprawiac seks długo (15minut) ale za to nie czuje zbyt duzego podniecenia. Nie wiem czym to spowodowane jest czy nerwami czy spięciem ale na sam widok gołej kobiety na realu czuje sie jak w siodmym niebie Laughing

szkoda ze nie ma tutaj działu na tym forum Seks i te sprawy bo by sie przydał, prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group