Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napady zimna i gorąca, myśli s, zab. rytmu serca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adon



Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 7:59 pm    Temat postu: Napady zimna i gorąca, myśli s, zab. rytmu serca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć...

Mam 20 lat pracuje i studiuje. wzrost 178 cm waga 67 kg
Nie wiem czy to odpowiedni dział by o tym pisać więc z góry przepraszam.

Od dłuższego czasu mam napady gorąca i zimna, ciągłe zmęczenie, nie mam chęci widzieć się z kimkolwiek, rozdrażnienie, myśli samobójcze, serce mi często bez powodu "przyspiesza" nagłe mocne ataki bólu głowy, brak apetytu, brak koncentracji... Dodam, że jeszcze miesiąc temu byłem uzależniony od psychodelików brałem półtora roku, pale papierosy, i nadużywam alkoholu. Nie spotykam się ze znajomymi, a jak już to po godzinie mam po prostu ich dosyć. Dodam, że gdy się budzę jestem cały oblany potem, a wcale gorąco nie jest kiedy śpię.

Nie biorę leków ostatnio próbowałem brać coś na koncentracje ale w ogóle nie skutkowało...

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co może być przyczyną? Tylko odpowiedzi typu " powinieneś się zgłosić do lekarza" trochę byłyby nie na miejscu ponieważ jakbym chciał to bym poszedł


nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adon
no ale co my możemy Ci pomóc?
moim zdaniem naprawdę powinieneś pójść do lekarza ale co zrobisz to już Twoja sprawa Wink
czy objawy pojawiły się po odstawieniu psychodelików?
czy pojawiły się wcześniej i dlatego odstawiłeś?
co konkretnie brałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kika 07



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 6:37 pm    Temat postu: Re: Napady zimna i gorąca, myśli s, zab. rytmu serca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adon napisał:


Tylko odpowiedzi typu " powinieneś się zgłosić do lekarza" trochę byłyby nie na miejscu ponieważ jakbym chciał to bym poszedł


nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85


cześć adon, chyba troche za daleko to wszystko zaszło, na mój rozum Twoja psychika się zbuntowała i coś tam zaszwankowało, te rzeczy o których wspomniałeś w znacznym stopniu zmieniaja biochemie mozgu i prowadza do zaklucen neuroprzekaźnictwa w ośrodku nerwowym
wiem, ze tego wcale nie oczekujesz, ale podle obchodziłeś się ze swoim zdrowiem i masz efekty.
poradź się specjalisty, może w innym mieście niz mieszkasz, ale sam chyba niewiele zrobisz - no chyba że masz na tyle silną wolę żeby samemu spróbowac z tego wyjść
a jak ? myślę że to wiesz - odstaw te świństwa, łącznie z fajkami
Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aljoro



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: śląsk
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diagnoza na forum grozi w niektórych wypadkach śmiercią Wink w każdym razie takie objawy mogą być sygnałem różnych rzeczy (to raczej oczywiste stwierdzenie) np. jako reakcja odstawienna, być może twoje problemy związane używaniem środków uzależniających przykrywały nerwicowe zaburzenia, które mogły się obecnie ujawnić, a może to objawy zupełnie z innej beczki - np. choroba somatyczna, może warto sprawdzić i postawić jasną diagnozę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group