Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loladyn



Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 12:28 am    Temat postu: Napady Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem czy zwrócic się z tym do lekarza, czy to nie jest wymysł mojej psychiki. Od dobrych paru lat 1 na tydzien czasem na miesiac i rzadziej miewam pewne ataki. Siedze sobie przed komputerem tak jak teraz i nagle wszystko przelatuje mi szybko przed oczyma. Klawisze klawiatury stają sie ostre jak brzytwa, paznokcie zdaja mi sie wbijac z kazdym dotknieciem skóry. Muzyka, ogolnie dzwiek jest jakby podgłośniony, bardzo trudno w tym sie wszystkim skupic. Kazdy ruch zdaje sie byc nienaturalny za szybki za gwałtowny. Trwa to do 1 godziny nieraz.

Prosze o pomoc czy to jakas błaha sprawa czy moze skontaktowac sie z jakims lekarzem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chorujesz na coś,jak z tarczycą?ile siedzisz przed komputerem?Leki?Zaburzenia równowagi .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Loladyn



Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leków żadnych specjalnych nie biore, tylko jak jakies przeziebienie witaminka C. Z tarczycą nie ma problemów. Czasem mam zaburzenia równowagi. Przed komputerem nieraz po 4 godziny w weekendy, a tak w tygodniu po 1 h. To sie zmienia jak mam wiecej czasu wolnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Loladyn
Wskazane badanie ogólne( w tym krew z pierwiastkami) badanie ciśnienia,ekg.Objawy mogą wskazywać na anemię,niedotlenienie,zaburzenia neurologiczne(zdjęcie kręgosłupa szyjnego,chociaż wątpię ale tak na wszelki przypadek)Wskazane magnez,spacery i pływanie.Po wynikach możemy dalej porozmawiać.Uważam,że wskazana wizyta u lekarza I kontaktu.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group