Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napady agresji

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja znam ze Słupska lekarkę psychiatrę,
a z Miastka lekarkę psychiatrę, która jest jednocześnie terapeutką.
wiem, że na pewno przyjmują prywatnie, a czy na Kasę Chorych to się nie orientuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie poddawaj się a rozwiązanie samo się znajdzie:) Też czasem mam takie chęci by wygarnąć rodzicom,ale u mnie jest to trochę słabsze.Polecam tak jat to Wind of Hope napisała.Porozmawiać na spokojnie i powiedzieć co się denerwuje. Jesteśmy tylko ludżmi i nic co ludzkie nie jest nam obce. Psycholog z pewnością może pomóc,ale jeśli nie chcesz iśc do niego to spróbuj zacząć od podstaw tj. zacznij szukać jak najwięcej wspólnych tematów do rozmów i na tym bazuj. A jak już masz ochotę wygarnąć to staraj się zmieniać temat. Znajdż w sobie siłę wewnętrznąRazz Niech moc będzie z TobąSmile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaak, jak zaczynam gadke z moja mama to zazwyczaj konczy sie ona klótnia wiec raczej w ostatnim czasie nie podejmuje prob. Ale ostatnio, wscieklam sie na siostre, nie wyzywalam jej(to znaczy troche ;p) poszlam wsciekla do lazienki i tam troche posiedzialam i sie uspokoiłam Very Happy noo i pomogło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też tak często robię. po prostu wychodzę z pokoju żeby nie powiedzieć czegoś czego potem mogę żałować.
też pomaga. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są postępy a to najważniejsze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sa, sa ale nerwy sa nieobliczalne i czasami trudno jest zapanowac nad nimi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz mocno zdenerowana na kogoś to możesz do mnie wejśc na priva i się wyładować Razz Ja to zniosę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaa...Nie chcialbys Razz hehe, jak sie wqrze to sie lepiej do mnie nie zblizac, aleeee... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno zaryzykuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes posze przeniesc ten spam na pw.
Ciag dalszy przeniescie jesli nie to mysle ze narodzimy co nietore osoby.

co do atakow agresji lub zdenerwowania..
ja polecam neospasmine.
Jestem na cyklu saa, na nim agresja lekko skacze. moj lek to neo.. wychdozi dosc drogo ale dziala, ja lykam pol butelki na raz i po 30min spokoj, cisza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group