Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napadowy bardzo silny ból brzucha o nieznanej przyczynie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a2ngelika



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 11:53 pm    Temat postu: Napadowy bardzo silny ból brzucha o nieznanej przyczynie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam ogromny problem ze swoim zdrowiem opisze to w skrucie
Jest to ogromny ból znajdujoncy sie po lewej stronie w oklicach trzustki i nerek wszystki badania sa dobre ale minimum 1 raz w miesiacu znajduje sie w szpitalu poniewaz ten ból prowadzi do wymitów na które tylko kroplówka ma wpływ zaczyna mnie bolec kiedy ide nawet do sklepu chodziałam juz po wszystkich lekarzach i nic nawet twierdzili ze moze to byc na tle nerwowym tez sie leczyłam i nic dalej jest miałam spokuj kiedy byłam w ciazy przez te 9 miesiecy nawet mnie nie zakuło myslałam ze przeszło jedna po porodzie wróciło zaczyna sie to pojawiac 3 razy w miesiacu byłam badana nurologicznie ginekologicznie urologicznie i jest ok


-----edited by emilka----
zmieniłam temat na bardziej sugerujący treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halina158



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój brat mial problemy z bólem żołądka, brzucha. Wyniki badań były dobre, a ból coraz silniejszy. Pomogły mu zioła. Mama zrobiła nalewkę z korzenia omanu wielkiego ( 1 opakowanie omanu ze sklepu zielarskiego zalać 1/2 litra wódki i odstawić na tydzień). Brat pił po 1 łyżce nalewki rano i wieczorem. Ból zmniejszył się już następnego dnia, a po kilku całkowicie zniknął. Można też pić napar z omanu ( 1 łyżkę omanu zalać szklanką gorącej wody,odstawić na 30 min. przecedzić ). pić 2-3 razy dziennie po pół szklanki. Jest bardzo skuteczny. To zioło jest malo znane, a szkoda , bo pomaga na wiele schorzeń. Myślę, że Wam również pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group