Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nałóg

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 12:22 pm    Temat postu: Nałóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czym jest nałóg?? bo jak czyms bez czego nie mozna sie obejsc to ja jestem uzależniony od muzyki:P nie moge sie obejść żeby sobuie czegos nie przesłuchaćRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez się czasami zastanawiam czym jest nałóg. Ja np. czuje potrzebe włączenia kompa przynajmniej raz dziennie. Czuję silną potrzebę zjedzenia czekolady. Silną potrzebę przebywania z osobą, która mi się podoba Smile
Wiele jest takich rzeczy, które wręcz muszę zrobić, żeby dzień minął mi w miarę normalnie Smile

I teraz się zastanawiam. Palacz, narkoman albo inny taki, też czuje silną potrzebę zapalenia, "przynajmniej" raz dziennie Smile

Jeśli taka potrzeba jest nałogiem. To tak naprawdę każdy człowiek jest od czegoś uzależniony i każdy z nas jest nałogowcem.

Wydaje mi się, że tu chodzi bardziej o aspekty zdrowotne. Zjedzienie czekolady raczej mi nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie.
Natomiast ciągłe palanie...no cóż wszyscy wiemy do czego to prowadzi. Tak samo z komputerem i narkotykami. To, że włączam komputer codziennie na kilka minut, ew godzina, ze 2, wydaje mi się niczym szkodliwym w porównaniu z ciągłym zażywaniem narkotyków (nawet miękkich).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy jest od czegoś uzależniony w mniejszym bądź większym stopniu, ale jest i tak.. Czekolada :)hehe , komputer, muzyka.. Przebywanie z drugą osobą też może być szkodliwym zachowaniem.. wkońcu i kota można zagłaskac na śmierć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ee tam.. z włączeniem kompa po wejściu do swojego pokoju to każdy ma. Ze słuchaniem muzyki również. Ja muszę włączyć kompa po wejściu do pokoju. Pierwsze co to nawet nie zdejmuję kurtki, czy plecaka tylko paluch mi leci do przycisku z kółeczkiem Very Happy Very Happy .

muzyka leci u mnie na okrągło, nawet teraz. komp włączony też... jest 00.57 a ja siedzę.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
flipmode
Gość









PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 4:02 pm    Temat postu: zależność Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem uzależniony od życia Cool
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 3:53 pm    Temat postu: Re: zależność Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

flipmode napisał:
Ja jestem uzależniony od życia Cool


jaka lakoniczna ,intrygujaca odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czego słuchasz? ja ostatnio uzależniłam się od daft Punk, Groove armada więc jak ktoś chce mi zrobic niespodziankę na urodzinki, to poprosze płytęWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem uzależniony od czekolady i od sportu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko google, wikipedia i komunilatory wszelakiej masci Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nelly...



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.....ciekawe czy mozna sie uzaleznic od ciecia się i zadawania sobie bólu..?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group