Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

najszersze gumki

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
navet



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 1:27 pm    Temat postu: najszersze gumki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem, najszersze prezerwatywy jakie znalazłem w sklepach to durex XL średnica określana jest jako 57mmm (dziwi mnie jak ona jest mierzona) ale są za wąskie. Czy ktoś zna jakieś modele (marki) w których szerokość jest min 60 mm Question ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy chyba wiekszych juz nie ma <mysli> ale pewna nie jestem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dentysta69



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do sex shopu Wink tam wszytsko maja Smile hihihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
navet



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeglądałem oferty sex shopów w sici ale tam tylko standardwa oferta..
wbrew powszechnemu przekonaniu posiadanie sprzętu o sporym kalibrze jest bardzo problematyczne...
nadal proszę o pomoc....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

durex XXL
durex avanti (ale nie z lateksu) więc mniej rozciągliwe, ale ma 64mm
trojan magnum XL
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
navet



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję bardzo Smile
Pozostaje mi tylko uzbroić sie w cierpliwość i znaleśc je gdzieś..
Może ma ktoś jakieś linki sklepów?

---edit by Wind_Of_Hope---
przypominam ze na forum obowiazuje zakaz jakichkolwiek reklam...czy to www, czy adresy, nr tel itp. Takie rzeczy to tylko na PM Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dentysta69



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na www.all*&%*&.pl powinienes znalesc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ramzesio



Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem, dł. ok. 18 a obw. 16-17, zastanawiam sie czy Durex Extra Safe beda odpowiednie, wiem ze prezerwatywy sie rozciagaja jednak ich zakonczenia juz mniej co czesto skutkuje pozostawieniem tzw. piersciena oraz nieprzyjemnym odczuciem podczas stosunku. O ile Durex Extra Safe sa latwo dostepne o tyle za tymi "wiekszymi" trzeba sie troche nachodzic, co u mnie nie jest latwe z powodu braku pełnoletnosci. Tak wiec prosil bym o jakas rade ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

będą dobre.wiem z doświadczeń mojego narzeczonego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ramzesio



Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki, bo jakos nie za bardzo mi sie usmiechalo kupowania kilku paczek i przymiezanie. O tyle dobrze ze te sa ogolno dostepne i nie trzeba jakos ich specjalnie szukac. Jeszcze raz dzieki, jak wyproboje to zdam relacje ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group