Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najlepsze cwiczenia na zrzucenie wagi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arbuz napisał:
tak jak większość, trzeba być w ruchu i stosować dietę MŻ


MŻ to to samo co ŻP? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrekke2



Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki na odchudzanie - https://acaiberry900.pl Dzięki Acai Berry straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie....

Ostatnio zmieniony przez andrekke2 dnia Sob Mar 30, 2019 9:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, że zdecydowanie się na trenera jest super, ale nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Głównie czasowo. Sama pracuję. studiuję na weekendach i jeszcze dodatkowo mam na wychowaniu dziecko. Tak wieć jeśli mogłabym sobie pozwolić na ćwiczenia to jedynie raz w tygodniu a takie ćwiczenia większego sensu nie mają. Tak wiec stawiam raczej jedynie na spacery. I to takie długaśne....


Zastanawiałam sie nad treningiem ems. Mianowicie czytałam, ze daje dobre efekty w przypadku chęci ukształtowania wybranej części ciała a mi zależy na udach oraz pupie.Czy ktoś może chodził?
http://monitorfx.pl/trening-ems/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam szczególnie trening siłowy, który jest treningiem beztlenowym. Regularne treningi kształtujące są bardzo ważne z uwagi na to, że im lepsza struktura ciała (ilość aktywnych włókienek mięśniowych), tym wyższy jest poziom metabolizmu. W rezultacie, po zrealizowaniu wszystkich etapów procesu sensownego odchudzania z głową, silny metabolizm i dobra przemiana materii pozwalają łatwiej funkcjonować. Kształtowanie mięśni wpływa w istotny sposób także na wysmuklenie sylwetki i na poprawę jędrności skóry.

Warto wykonywac zarówno trening tlenowy jak i beztlenowy
http://www.keepyour-balance.pl/co-wybrac-trening-tlenowy-czy-beztlenowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 12:27 pm    Temat postu: Re: Najlepsze cwiczenia na zrzucenie wagi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
Zobaczymy ile osob wejdzie.
Chcialbym poruszyc temat interwałow.

Chyba najlepszego systemu na zrzucenie wagi..

W gigantycznym skrocie

mamy 2 fazy.
ja to nazwalem faza masakry i faza odpoczynku.

Wiele osob bada sobie tetno ja poszedlem na żywca.
po 2ch tyg zwyklych aero uderzylem
25 na 40 czyli 25 maksymalnego pedalowania i 40sek albo odpoczynku albo powolnego pedalowaina

taki opis bardziej cywilizowany:

„Trening interwałowy polega na chwilowym intensywnym wysiłku (100% *Mhr) np. podczas biegu (powiedzmy 60 sek.), a następnie odpoczynku (50/60% Mhr) równym czasowi okresu intensywnego (czyli również 60 sek.). Odcinki wysiłkowe/odpoczynkowe powinny być równe i trwają od kilkunastu sekund do 5 minut. Ogólnie trening trwa 25 minut.

Jeżeli jesteś zupełnie początkującą osobą związaną z treningiem tlenowym, beztlenowym czy maksymalnym, oraz jeżeli masz problemy ze zdrowiem: Nie należy trenować owym systemem.”
Lucjusz1992

Ćwiczenia interwałowe, są identyczne jak przy aerobowych.
* Maksymalne tętno.

Przykładowa rozpiska:
Przed każdym treningiem interwałowym, należy wykonać kilkuminutową rozgrzewkę oraz lekkie rozciąganie. Opis dla osoby mającej już kontakt z treningami aerobowymi, lecz rozpoczynającą przygodę z interwałami.

(nie wykraczałbym jednak poza granice 30 minut treningu).



od siebie dodam ze masakra ten trening.
na pewno do konca redukcji przy nim zostane zwiekszajac intensywnosc

mam o wiele obszerniejszy art ale z wiadomych wzgledow nie wrzucam (i tak by go usunieto - wiec jak kto chce moge podeslac na pw)
SIŁOWNIA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group