Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najlepsze cwiczenia na zrzucenie wagi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kala104 napisał:
helloween każdy ma własne założenie Smile Smile
więc nie denerwuj się bo złość piękności szkodz Very Happy


hehe nie no poprostu ktos pyta o rade - ja odpowiada,m a ta osoba mi pisze ze ona ma racje wiec... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 napisał:
a ja mam pytanko:

czy brzuszki i tego rodzaju cwiczenia na brzuch coś pomagają i kiedy można spodziewac się rezultatów ?

czy rowerek (nogami) pomaga jakoś na nogi, czy je odchudza ?

pozdrawiam Smile



Brzuszki nie mają nic do schudnięcia z brzucha. Rowerek nie sprawi że schudniesz z nóg !

Organizm jest tak skonstruowany że spala kalorię z całego ciała równomiernie i nie da się tego zrobić. Nie ma takiej opcji aby poszczególne ćwiczenie spalały tłuszcz z poszczególnych partii ciała.

Musisz zadbać o całokształt !
----Usuń odnośnik z podpisu----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaRe



Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie brzuszki mają się nijak do chudnięcia z brzucha. Nie zniknie Ci oponka nawet jak będziesz robić dużo brzuszków codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natnati



Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie super się sprawdza skakanka, łatwo się zmęczyć i ładnie rzeźbi nogi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka29



Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pływanie ładnie kształtuje sylwetkę, bieganie również, ćwiczyć trzeba tak, żeby się zmęczyć, teraz jest sezon rowerowy, więc jazda na rowerze też będzie ok, do tego dużo wody do picia, warto też nawadniać organizm środkiem typu orsalit, który nawadnia i uzupełnia składniki mineralne, odpowiednia dieta wpłynie na wygląd brzucha, ćwiczenia też - jest tego pełno w internecie, każdy może znaleźć coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatarak



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skakanka, pływanie, brzuszki itd. Najważniejsze to ogólnie być w ruchu!

---- Usuń link z podpisu-----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brzuszki, rower i... bieganie po schodach. nic tak nie ujędrnia ud i pośladków Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blu



Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tylko Ewka i każdy wie o co chodzi:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arbuz



Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak większość, trzeba być w ruchu i stosować dietę MŻ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie myślałam ostatnio nad siłowniami zewnętrznymi. Czy jest sen, będąc na diecie zacząć ćwiczyć na czymś takim? Wiem, że to nie są ćwiczenia odchudzające, ale przynajmniej bym coś robiła... Mam na myśli coś takiego: ---REGULAMIN----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group