Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

najlepsza pozycja w pierwszym razie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julian25



Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 2:38 pm    Temat postu: najlepsza pozycja w pierwszym razie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie dotyczące pozycji w trakcie stosunku. jestem prawiczkiem , i planujemy z dziewczyną zacząc zycie seksualne , jednak nie wiem jaka jest najlepsza pozycja dla kogos kto robi to pierwszy raz?
Drugie pytanie.
Czy prezerwatywa to najlepszy srodek antykoncepcyjny dla kogos kto robi to poraz pierwszy?

----edited by yalissea----
Czy dział antykoncepcji był dobry dla Twojego tematu??
Tu powinien się on znajdować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prezerwatywa jak najbardziej, a ja dla pewności dorzuciłabym jeszcze globulki Wink Z tym, że ja przeważnie panikuję. Very Happy

Jeżeli chodzi o pozycję, to polecałabym jednak klasyczną. Wink Tylko dziewczyna niech sobie włoży pod biodra zwinięty ręcznik, wtedy błona dziewicza jest naprężona i podobno mniej boli przy jej zerwaniu. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:


Jeżeli chodzi o pozycję, to polecałabym jednak klasyczną. Wink


jak najbardziej się z tym zgadzam:)

a co do zabezpieczenia to prezerwatywa jest niezbędna... wiesz choroby, infekcje, a przede wszystkim niechciana ciąża.. (tylko trzeba uważac- to na pewno wiesz...żeby ona nie pękła)

Jeśli będziecie mieli ochotę na seks w dni płodne to dorzuccie globulki dopochwowe albo tabletki antykoncepcyjne np cilest Smile

przyjemności i "odpływu" życzę z całego serduszka!

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja niepolecam w żadnym razie tabletek antykoncepcyjnych przy pierwszym razie, ani plastrów.
Organizm kobiety po przerwaniu błony dziewiczej musi spokojnie się zrównoważyć. Chodzi mi o to, że pierwszy stosunek łączy się z małym bałaganem w hormonach.

Tak więc, najlepszym zabezpieczeniem przy pierwszym razie będą prezerwatywy, do następnego czasu odczekajcie min. 2 tygodnie, aby mogło się wszystko zagoić.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julian25



Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 3:31 pm    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje wszystkim za pomoc

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
A ja niepolecam w żadnym razie tabletek antykoncepcyjnych przy pierwszym razie, ani plastrów.


A co, jeśli ktoś (tak jak ja) obawia się zajścia w ciążę i chciałby oprócz prezerwatywy użyć również tabletek? Jestem straszną panikarą i wiem, że nawet jeśli prezerwatywa nam nie pęknie, to będę cały miesiąc czekać jak na szpilkach na okres...a z tabletkami miałabym pewien komfort psychiczny Smile co radzicie???

p.s. mam kilka pytań odnośnie wizyt u ginekologa, czy ktos mółgłby podać linka na tym forum z odpowiednim tematem ??

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malwinka88 wtedy mozesz zabezpieczyc sie globulkami dopochwowymi Wink kosztuja ok.12zł i naprawde nie masz co sie bac ze zajdziesz w ciaze. juz one na to nie pozwola hehe Very Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malwinka88 napisał:


p.s. mam kilka pytań odnośnie wizyt u ginekologa, czy ktos mółgłby podać linka na tym forum z odpowiednim tematem ??


może ten?
http://www.biomedical.pl/forum/u-ginekologa-vt741.html?highlight=ginekologa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję bardzo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group