Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nagły, mocny ból jajników. Co to może być?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Someone



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 1:34 pm    Temat postu: Nagły, mocny ból jajników. Co to może być? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziwaszy to nie wiem w ogóle jak to opisać... "Kombinowaliśmy" ze zmiana pozycji w taki sposób, żeby to zrobić bez przerywania stosunku, i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że w pewnym momencie moją partnerkę zaczęły strasznie boleć jajniki. Nie wiedzieliśmy co się stało, ja nie wiedziałem jak jej mogę pomóc. Ból ustał dopiero po jakiś 15-20 minutach! Mówiła mi, że to takie kłucie w jajnikach. Dzisiaj trochę pobolewają ją te jajniki, momentami nawet dosyć mocno. Co mogło się stać? Żadny innych "objawów" nie było. Wiem, że najlepszą opcją będzie wizyta u lekarza... ale na obecną chwilę chciałbym się dowiedzieć się przynajmniej tak orientacyjnie jakie mogą być przyczyny takiego bólu. Próbowałem szukać w internecie jakiś informacji na ten temat, ale nic konkretnego znaleść nie moge... Dodam jeszcze, że zdarzło się takie coś pierwszy raz!

Z góry dzięki za wszystkie posty i pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje iść do lekarza być może to jest zwykłe zapalenie,ale nie leczone może mieć powazne konsekwencje. naprawdę nie ma co szukac informacji na własna rękę ,lepiej iść do ginekologa i mieć spokój
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może to zapalenie przydatków. Lepiej zgłoś się z problemem do ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group