Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nagły ból w klatce piersiowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 7:20 pm    Temat postu: Nagły ból w klatce piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś od popołudnia mam tak, że nic specjalnego nie robię a tu nagle po lewej stronie klatki piersiowej pojawia się taki wręcz kłujący ból i za kilka sekund znika, potem co jakiś czas znowu się pojawia i znika jakby nic się nie stało. To jest ze 4cm po lewej od środka klatki piersiowej. Tak jakby koło lewej piersi, jakoś tak. Nigdy żadnych problemów z sercem nie miałem, mam 18 lat, jestem facetem (jakby kto pytał), dziś miałem wyniki matury i troszkę zalałem matmę. Czy to może przez to jakieś nerwobóle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jest to całkiem możliwe. Często zdarza się,że pod wpływem stresu "boli" serce, albo jego okolice. Jeżeli jednak ból utrzymywałby sie nadal radzę iść do kardiologa.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 5:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Pewnie to przez maturę. Pewnie wraz ze zniknięciem nerwów i bóle miną. Ale jeżeli nie, to wizyta u kardiologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś już mnie nie boli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzisz? Pewnie oswoiłeś się ze świadectwem maturalnym i jest ok Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam czasem takie bóle, kłuje cała klatka piersiowa tak jakby mi coś płuca rozrywało, trzyma tak kilka minut i przechodzi. Byłam z tym u lekarza i się dowiedziałam że to od kręgosłupa są jakieś uciski na serce.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group