Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nagła duszność, drżenie rąk, wymiotowanie krwią

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polepiona



Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 11:46 pm    Temat postu: Nagła duszność, drżenie rąk, wymiotowanie krwią Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do tej pory byłam całkowicie zdrowa, dopiero w tym roku mój organizm zaczął wariować. Jakoś w styczniu na imprezie dostałam duszności, wtedy myślałam, że to może przez palenie, chciałam rzucić fajki.
Pół roku później okazało się że to serce. Jak do tej pory zdarzyło się to cztery razy: to taki kłujący ból w klatce piersiowej, nie mogę złapać oddechu, spłyca się, zaczynam się dusić, bolą mnie wszystkie mięśnie, tracę siły, wszystko mija po jakichś 15 minutach. Za każdym razem gdy to się zdarza jestem po wypiciu jakiegoś alkoholu.
Do tego raz przegięłam z alkoholem i wymiotowałam krwią, właściwie tyle krwi co wtedy to nie widziałam do tej pory chyba.
Ostatnio doszło mi drżenie rąk.

Niby to wszystko jest ze sobą nie połączone, więc co to może być ? Nie wiedziałam za bardzo gdzie to umieścić, ale wydaje mi się, że najważniejszy jest tu ból serca dlatego umieściłam w tym dziale.

zmieniłam temat oraz przeniosłam do innego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fgk



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza! Co by to nie było, objawy jakie opisujesz wyglądają na bardzo poważne. Ja miałem duszności kiedy miałem problemy z cukrem. ale krwią nie wymiotywałem! Idź do lekarza, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być wszystko - od problemów z sercem, po żołądek i płuca.
idź do lekarza. niech zleci badanie krwi, EKG i USG serca, spirometrię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group