Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nagła apatia i zaburzenia widzenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzika



Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 2:10 pm    Temat postu: Nagła apatia i zaburzenia widzenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co się dzieje ze mną. Mam 17 lat, a czuje się jak emerytka. Zasypiam w ciągu dnia, a sen ten wygląda jakbym była w transie. W najmniej spodziewanym momencie dopada mnie apatia, senność i uczucie odpływania, oczy stają się ciężkie, głowa zaczyna mi sie kołysać, widzę rzadko jakieś mroczki przed oczami. Stanowi to mega szkopuł, bo wiele spraw po prostu odkłądam na później, a i tak potem do tych spraw już nie wracam. Do tego jeszcze dochodzą kłopoty z oczami. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie (to głupie), ze mam zeza. Źle mi się czyta, ogląda, pisze, patrzy wprost, bo albo muszę przecierać oczy, albo jedno przytykać, albo mnie szczypią, albo jeszcze widzę podwójnie i wydaje mi się, ze gałki fruwają mi nierównomiernie. Byłam u okulisty, wzrok mam dobry, na dnie oka tez nic nie wykryto a ruch gałek jest prawidłowy. Jestem ciągle blada, a anemi nie mam. Czasami nie mam na nic chęci, ale to raczej nie depresja. POmocy, bo zwariuję!!Sad Sad


-----edited by emilka-----
tytuł zmieniłam na bardziej sugerujący treść wiadomosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez to mam;] spoko to przypadłośc sie nazywa "liceum" przemęczenie tak zwane spoko dasz rade odpocznij sobie troche wyśpij sie pożądnie odstresuj i bedzie si, piwko gorąca kąpiel i relaks gwarantowany

powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

syndrom liceum? dzieciaki, to co Wy powiecie, jak pójdziecie na studia i jeszcze do pracy będzie trzeba zasuwać? ech...

madzika, ja bym jednak udała się do lekarza. powiedz, jak morfologia - wszystko w normie? poproś o zbadanie poziomu cukru, poziomu hormonów (w tym tarczycy), próby wątrobowe i mocz. dobrze byłoby również zrobić NMR i tomografie głowy, bo takie objawy mogą sygnalizować problemy z przysadką.

jak się odżywiasz?
i czy nie masz (jeśli można spytać) zaburzeń miesiączkowania?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co kolezanka opisała dokładnie to samo mam;] jak zjem małe śniadanie albo wogóle;] zawsze tak wówczas mam trzęsie mi sie wizja i słabo mi jest;] i nic mi sie nie chce i zasypiam na biologi:D jak kobieta wygłasza swoje 2h przemówienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzika



Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam zaburzeń miesiączkowania, a odżywiam się różnie, tzn. jednego dnia zjem kilo owocow, a drugiego zapcham się słodyczami, a jeszcze trzeciego nic nie przełknę. Miałam robioną tomografię i rezonans i nic nie wykryło. Nie mogę się uczyć, bo od razu zasypiam, nie mogę czytać, bo coś się dzieje z oczami. Juz naprawde nie wiem co robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a morfologia, cukier i wątroba?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sluchaj powinnas koniecznie zrobic badanie na cukier, mnie to wyglada na nie docukszenia.. nie jestem oczywiscie lekarzem wiec nie chce stawiac diagnoz ale udaj sie do laboratorium analityczniego i zrob badania pod katem cukru. A anemi napewno nie masz?? ja jak wykryli u mnie cukrzyce to mialam takie nie docukrzenie ze nie potrafilam powiedziec ze cos jest nie tak, nie mialam sily sie nawet odezwac.. jakby byla sama w domu to nie wiem jakby sie to skonczylo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nedrin



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie przesadzajmy tak z tą "cukrzycą", bo jeszcze nam w depresje dziewczyna wpadnie ... Wink Powodów takiego osłabienia może być wiele ...

Zadam jedno krótkie pytanie do autorki tematu: Ile czasu spędzasz przy komputerze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chce tu nikogo straszyc. Podsowam tylko sugestie.. Ale niestety faktem jest ze cukrzyca czesto sie tak wlasnie zaczyna, ale moze to byc poprostu zwylke przemeczenie itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group