Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadwaga czy nie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego ile masz masy mięśniowej w stosunku do masy tłuszczowej. Ktoś może warzyć 100 kilogramów a być szczupłym a ktoś może ważyć 80 kilogramów i być mega grubym z dużym brzuchem.

Nie patrz na wagę tylko zacznij od redukcji masy tłuszczowej.
Mięśnie ważą 4 razy więcej niż tłuszcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scalus



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Oława
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh no ja jestem przykładem że cyferki nie zawsze idą w parze z wyglądem:) mam 167cm wzrostu i ważę 59 kg, co wydaje mi liczbowo sporo, jednak nie mam zbędnego ciałka na sobie, ale chyba dość grube kości i masę mięśniową na udach, bo sporo biegam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group