Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne pocenie się po zapaleniu gardła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andzi



Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Dwór
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 4:05 pm    Temat postu: Nadmierne pocenie się po zapaleniu gardła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wtam wszystkich Smile

Może ktoś mi pomoże . Byłem u lekarza ,miałem gorączke ,lekie zapalenie gardła,kaszel .Lekarz przepisał leki aspiryne ,flawamet,rytyinoskorbin.wit c ,oraz atybiotyk Rovamycine 3mln.jm 2 nadobe.Całom noc się pociłem dosłownie pływałem,nadrugi dzień gorączka ustała lecz poce się strasznie nadal dziś wnocy znów 4razy zmieniałem pieżame.iczuje że dziś bedzie to samo. własciwie czuje sie dobrze tylko jestem osłabiony przez te pocenie .
Niewiem dlaczego tak się poce chodz niemam gorączki .Nigdy nimiałem takich objawów. Czy to narmalne ? procze o pomoc

Dziękuje Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pocenie spowodowane jest braniem aspiryny i tego natybiotyku. To normalne, zreszta, nie martw sie Wink wypocisz z siebie chorobe Razz

W ulotce pewnie jest napisane ze ten antybiotyk wywoluje jakies lekkie zmany kardiologiczne, wiec to przez niego samego mozesz sie pocic. Mi przez niego np. leciala krew z nosa, bo mi puls podwyzszal a ja mam bardzo niskie cisnienie.
Będzie OK Wink

Pozdrawiam,
Ola Wink
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obecnie niebiore aspiryny bo nie mam gorączki brałem jeden dzień.
Mam nadzieje ze to tylko wina atybiotyku że tak się poce mimo że niemam gorączki.Jeszcze mam go na dwie doby-napewno znów mokre.
Cztery pieżamy i pościel znów doprania.
Najchetniej bym odstawił atybiotyk ale podobno trzeba brać dokąca.
dziękuje zaodpowiedz

Pozdrawiam : Andrzej Smile
Powrót do góry
lucas76
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego powiem ci jak to jest u mnie. Miałem zapalenie gardła i brałem rovamycine. Gardło wyzdrowiało wszystko ok. A potliwość została mi do dziś...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group