Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne pocenie się - co zrobić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 3:17 pm    Temat postu: Nadmierne pocenie się - co zrobić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od jakis 2 miesiecy zauwazylam u siebie bardzo duze pocenie sie nigdy tak nie mialam wyjde na chwile na slonce czy sie znecze np. podczas tanczenia i zaraz mam cale plecy mokre przez co i cala bluzke co nie wyglada za estetycznie czy sa moze jakies tabletki ktore moga mi pomuc bo juz chyba wszystko probowalam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj dobrych atyperspirantówSmile poza tym, przyczyną może być dojrzewanie i zmiany hormonalne, ale to zależy od wieku:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie najlepiej iśc do endokrynologa. on powinien znaleźć przyczynę albo skierować do innego specjalisty.

poza tym podobno pomaga kąpiel w chłodnej wodzie z dodatkiem szałwii, kory brzozy i kory dębu, bo obkurczają gruczoły potowe. tylko nie a często - tak do dwóch razy w tygodniu. jeszcze warto zobaczyć po jakich potrawach jest się to wzmaga i wykluczyć je z jadłospisu, trochę mniej pić alkoholu, ograniczać stres, napięcie, nosic przewiewne ubrania. no i antyperspirant...

ze srodków są takie rzeczy jak: antidral, berellgot, etiaxil, ale to nie są tabletki. sama nie wiem, czy jest cos takiego. wiem, że mażna kupić wlasnie tabletki z szałwi. może pomogą. hm..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam, depilacje pach no i przynajmniej 2l wody dziennie:) troche to potrwa ale napewno pomożeSmile
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group