Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne kropelkowanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:56 pm    Temat postu: Nadmierne kropelkowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Około roku temu roczpoczęłem swoje życie seksualne. Nasze stosunki(ta sama, jedna partnerka) nie były co prawda zbyt częste.

Moim problemem jest nadmierne kropelkowanie - tj. w chwili podniecenia z cewki wypływa bardzo obficie i często wcześniej omawiany na tymże forum przeźroczysty płyn.

Jest to bardzo denerwujące - mokra bielizna itp. W dodatku moja partnerka nie przepada za tą " cechą". Czy jest jakiś sposób na ograniczenie tego problemu?

Swoją drogą zauważyłem iż problem ten maleje gdy częściej się kochamy.
Kiedyś bardzo często masturbowałem się(do kilku razy dziennie), problemy występowały , potem miałem przerwę zarówno z masturbacją jak i zmiejszyło się kropelkowanie. Teraz niestety powróciła u mnie częsta masturbacja i obfite kropelkowanie. Czy masturbacja może być prowodyrem tego kłopotu?

Pozdrawiam, liczę na każdą pomoc, nawet najbardziej niekonwencjonalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 7:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz żę dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.

Kropelkowanie to zjawisko którego nie zatrzymasz nie wczujesz ani nie zobaczysz.

A to o czym piszesz to preejakulant, w którym nie ma plemników i jest wytworzony przez prostate Wink

Sposób na ograniczenie tego, przyzwyzaić sie. Najprostrzy oraz naczęściej stosowany.

Jeżeli chcesz to możesz udać sie do lekarza, w tedy on być może będize wstanie coś zaradzić.

Chodz preejakulacja jest normalnym zjawiskiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PrzyzwyczaićWink łatwo powiedzieć. Chyba pójdę do lekarza, bo zauważyłem różnice w ilości tegoż płynu, tak jak opisałem wcześniej. Ostatnio zrobiło się tego zbyt dużo i zaczęłem się martwić . Dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group