Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nadmierna senność,problemy z koncentracją,obniżenie nastroju

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniakk



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 2:47 pm    Temat postu: nadmierna senność,problemy z koncentracją,obniżenie nastroju Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 15 lat jestem chlopakiem i od pewniego czasu mam taki problem ze czuje sie bardzo przymulonyy i senny , na nic nie mam ochoty , mam problemy z koncentracja nie moge sie skupic, strasznie mnie bola oczy , bardzo dziwne uczucie i to od dosc dluzszego czasu , bodajze od 1-2 lat tak dziwnie sie czuje , kiedys tak nie mialem co to moze byc ? moze jestem na cos chory ?


nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... jak czujesz sie tak juz od, noo sporo dluzszego czasu to dlaczego nic z tym jeszcze nie zrobiles ? Bolace oczy moze sa sprawka tego, ze zbyt dlugo przesiadujesz przed telewizja, komuterem albo poprostu masz problemy ze wzrokiem i jak najszybciej powinienes sie zglosic do okulisty. Sennosc mozna na wiele sposobow uzasadnic. Moze za malo śpisz, moze masz problemy z tarczycą, moze masz anemie, moze jestes zbyt zestresowany, przepracowany. Bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie Wink
pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maniakk idź do lekarza. niech zleci podstawowe badania.
może to "tylko" gra hormonów.
jeśli ten stan Cię męczy warto przejść się do pediatry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group