Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmiar preejakulatu :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 12:24 pm    Temat postu: Nadmiar preejakulatu :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydobywa się ze mnie duża ilość preejakulatu kiedy jestem przy swojej dziewczynie i się wygłupiamy... trochę mnie to zawstydza, kiedy ona go dotyka i pyta się co mi się stało... są jakieś sposoby by zmniejszyć ilość wydobywania się tej substancji? czy zbyt częsta masturbacja może być też tego przyczyną? Sad





--------edited by emilka--------
trochę uściśliłam tytuł tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, nie masz się co wstydzić, że podczas waszych wygłupów wydobywa się z ciebie pre-ejakulat, jest to jak najbardziej normalne i nie ma sposobu na to, aby jego ilość zmniejszyć. Jedno jest pewne, możesz być dumny z siebie , gdyż to oznacza, że z Tobą wszystko OK a Twoja dziewczyna (i jej pieszczoty) po prostu Cię podniecają Smile
Jeśli jeszcze raz zdarzy się taka sytuacja, że spyta Ciebie "co się stało", odpowiedz czule: "To Ty na mnie tak działasz Kotku!"... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karni
Wszystko jest najzupełniej prawidłowe i tak będzie czym bardziej się podniecasz tym bardziej będzie taki objaw widoczny.Nie jest,to nic złego.Wskazuje tylko na stan podniecenia seksualnego ,zapewne wiesz,że jego zadaniem jest:nawilżenie pochwy podczas stosunku i oczyszczenie drogi dla plemników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group