Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadgarstek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mentos



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:52 am    Temat postu: Nadgarstek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Rok temu we wrześniu z niewiadomych przyczyn zaczęła boleć mnie ręka. Konkretnie nadgarstek u prawej ręki. Ból nasilał się gdy obracałem nadgarstek, lub przy podnoszeniu czegoś cięższego..
Odwiedziłem dwóch ortopedów, jeden z nich powiedział mi, że to zapalenie po czym dał mi tabletki, ale to nic nie pomogło. Więc zdecydowałem się na wizytę u prywatnego lekarza, ten powiedział mi że to nic mi nie jest i powinno przejść samo. Robiłem sobie prześwietlenie ale ono też nic nie wykazało. Ten drugi lekarz, robił mi usg i stwierdził, że wszystko jest w porządku...

Lecz teraz, gdy popracuję trochę przy jakieś cięższej pracy, np rąbanie drewna to ból odnawia się i po klilku dniach znów nic nie dolega..

Z z tego co zauważyłem, że z dniem kiedy to wszystko się zaczęło kostka prawego nadgarstka jest widocznie większa od tego u lewej ręki (załączam zdjęcia)
LEWA
PRAWA


Proszę o jakieś porady.. Neutral
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group