Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nadgarstek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka1233



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 5:49 pm    Temat postu: nadgarstek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Od maja mam problemy podejrzewam z nadgarstkiem. Podczas gry źle odbiłam piłkę. Ból nasila się kiedy chcę się podeprzeć tą ręką, ale też przy podstawowych czynnościach. Boli po stronie małego palca jakby na końcu kości promieniowej. Na rtg wszystko jest w porządku. W czym może być problem ?

Prosze o rade i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może po prostu nadwyrężyłaś mięsień, albo podczas gry w piłkę źle uderzyłaś piłkę lub zbiłaś kość (dziwnie to brzmi ale chodzi mi o to, że mogłaś się gdzieś uderzyć itp).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka1233



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale już dwa miesiące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 5:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ciągle grasz? Może za bardzo nadwyrężasz rękę? Daj ręce odpocząć i rób zimne okłady z lodu lub z wodą z octem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group