Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadgarstek - chrzastka trójkątna?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzusta86



Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 3:19 pm    Temat postu: Nadgarstek - chrzastka trójkątna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
czy ktoś mógłby mi powiedzieć co w przybliżeniu oznacza opis z USG?
Interesuje mnie również co z tym dalej robić. Wiem że muszę iść do ortopedy. Ale to trochę potrwa czy powinnam się obawiać?

STWIERDZONO DUZY WYSIĘK W OBRĘBIE STAWU PROMIENIOWO-NADGARSTKOWEGO ORAZ CECHY PRZEROSTU BŁONY MAZIOWEJ, W STAWIE SRÓDNADGARSTKOWYM WYSIĘKU NIE WIDAĆ. NIE STWIERDZONO CECH WZMOŻONEGO UKRWIENIA.
NIE STWIERDZONO WYSIĘKU W POCHEWKACH MM PROSTOWNIKÓW, ANI MM ZGINACZY. kOMPLEKS CHRZĄSTKI TRÓJKĄTNEJ O NIEJEDNORODNEJ ECHOGENICZNOŚCI. ZARYS POWIERZCHNI STAWOWYCH DOSTĘPNE BADANIU GŁADNIE.
NERW POŚRODKOWY NA POZIOMIE NADGARSTKA DWUDZIELNY Z PRZETRWAŁA TĘTNICĄ ŚRODKOWĄ PRZEDRAMIENIA.


Z góry dziękuję za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group