Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

naderwalem węzidelko! pomocy niewiem co robić

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sepic
Gość









PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 9:34 pm    Temat postu: Naderwanie wędzidełka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam nastepujacy problem otoz dzisiaj podczas sexu z moja dziewczyna naderwalem sobie czesc naskorka (wiazadelko??- nie wie mjak to sie nazywa) chodzi o ta czesc ktora laczy zaladz z napletkiem no i poleciala krew i takie tam . teraz nie wiem czy isc z tym do lekaza bo raczej i tak sie nie da tego naprawic (raczej tego nie zszyje, hehe) pytam sie czy ktos mail juz taki przypadek i czy sa jakies srodki (masci czy cos) aby pzyspieszyc gojenie. prosze o rade i pozdrawiam
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może i samo to dojdzie do siebie, ale mimo wszystko proponowałabym, żebyś poszedł do lekarza. Współczuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za wspolczucia za przyjemne to to nie jest heh. jutro zakupie jakas masc na gojenie bo do lekarza najszybciej w ponieidzialek wiec jeszcze troche czasu Sad
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też współczuje!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpie aby było coś na takie dolegliwości bez recepty Wink Pozatym nikt na forum diagnozy Ci nie wystawi nawet jak by czytał to lekarz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grzesiek
Gość









PostWysłany: Sob Gru 24, 2005 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw się zakoi sie i będzie spoko. też tak mniałem. Podczas pierwszego stosunku z kobietą.
Powrót do góry
sickman



Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 8:28 pm    Temat postu: Pęknięte wędzidełko..operacja.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż dziś podczas zabaw z moja dziewczyną pękło mi wędzidełko i polala się krew.. Mam teraz maturę i to bardzo trudny okres i nie moge narazie isc do lekarza.. O higienę rany zdbalem, ale czy nic sie złego nie bedzie działo jeśli poczekam z wizytą u lekarza ok tygodnia, moze troszke dluzej?? I jeszcze jedno pytanie do panów którzy mieli to leczone. Otóż czy wizyty u lekarza i sama operacje, a następnie okres po niej, uda mi sie ukryć przed rodzicami? Tzn. czy wychodzi sie do domu tego samego dnia i czy bede wmiare normalnie funkcjonowal? Razz Jestem wprawdzie dorosły, a raczej pełnoletni, ale nie chce zeby sie dowiedzieli...

Z góry dziękuję za pomoc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/wedzidelko-klopoty-i-lek-vt377.html

Tutaj znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idiotyzmem jest kryć cokolwiek przed rodziną. Ja sam poprosiłem mojego ojca lekarza ginekologa, aby umówił mnie z jego znajomym lekarzem urologiem w celu sprawdzenia wędzidełka i późniejszym jego wydłużeniu. Przestańcie się wreszcie tego wstydzić!!!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba przydażyło mi się to samo. Czy od czegoś takiego może dojść do zakażenia krwi?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group