Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadczyność tarczycy w ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*mimi*



Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 1:23 pm    Temat postu: Nadczyność tarczycy w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponad dziesięć lat temu leczyłam się na nadczynność tarczycy. Wszystko było w porządku. Kilka lat póżniej urodziłam zdrowe dziecko bez żadnych problemów w czasie ciąży. Od 3 lat staramy się o drugie dziecko, ale bezskutecznie. Teraz pojawiły się typowe objawy nadczyności. I moje pytanie: czy mogła je wywołać ciąża? Czekam na miesiączkę i nie wiem czy powinam tak sobie czekać czy już zacząć działać. Dostałam skierowanie do endokrynologa, ale terminy są dopiero na luty. Jeśli będzie trzeba pójdę prywatnie szybciej. Czuję straszny wewnętrzny niepokój.Może ktoś mi doradzi, co powinnam zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group