Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadchodzący okres czy choroba...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
afryka



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 11:03 pm    Temat postu: Nadchodzący okres czy choroba... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to tak jestem zupełnie nowy więc nie wiem czy jest taki temat... a w opcji szukaj nie znalazłem ale jeśli jest to podajcie linka jeśli można prosić. Otóż mój problem a raczej nie mój tylko mojej dziewczyny polega na tym że NIREGULARNY okres jej sie "spóźnia" znaczy się gdyby był regularny spóźniłby się o ok 11 dni. Niepokojącimi dolegliwościami jest to że ma ona wrażenie że coś jej "cieknie" a tak naprawde jest tam sucho. Nie wiem czy jest to jakaś dolegliwosc czy objaw nadchodzącego okresu czy może ciązy... ale Ciąza odpada bo zaznaczam nie uprawialiśmy seksu ani nie doszlo do tego żeby moje nasienie dostało sie do jej pochwy na 120%. Prosze was o pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
afryka



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę was odpowiedzcie nam bardzo nam na tym zalezy ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to raczej nie jest żadna choroba, jestem za tym że to poprostu objaw nadchodzącej miesiączki:) głowa do góry:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z drapaka Smile czasami tak bywa, ja tez mam czasmi uczucie ze cos "leci" przed okresem Smile nie ma powodu do niepokoju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group