Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Naczyniaki- czy moga byc to sprawy weneryczne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drastyczneskutki



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 5:00 pm    Temat postu: Naczyniaki- czy moga byc to sprawy weneryczne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Okolo 13 dni temu mialem (nie)przyjemnosc kontaktu z dziewczyna, byl to niezabezpieczony oral z jej strony. 3 dni pozniej rozchorowalem sie na grype (lekka temperatura,bole miesni, powiekszone wezly) troche sie wystraszylem ze to objawy hiv ale skontaktowalem sie ze specjalista i wyszlo ze na hiv to za wczesnie. Poszedlem do doktora, dal mi antybiotyk i kilka dni pozniej zaczelem dostawac czerwone plamki na klatce brzuchu a ostatnio na kciukach, a w raz z tym bardzo wysuszyla mi sie skora. Dermatolog stwierdzil ze sa to naczyniaki niewiadomego pochodzenia i przepisal antybiotyk mupirox. Czy naczyniaki moga byc spowodowane jakas choroba wenyryczna czy moze bardziej prawdopodnobne ze to realcja na antybiotyk?
pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

że co? wg mnie to reakcja na antybiotyk
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group