Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

na szyi , co to??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaklopotana87



Dołączył: 30 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 9:16 pm    Temat postu: na szyi , co to?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakieś pare miesięcy temu zauważyłam na mojej szyi jakby brązową skorupę , dziś jest nadal i nie chce zniknąć . w wyniku czego moja szyja wygląda jakbty była brudna , krępuję się związać włosy . o higienę dbam , kąpię się codziennie . używałam róznuch maści , kremów gdyż myslałam że gdy nawilże skóre , a potem umyję to zejdzie ale 0 szans , bez powodzenia Sad , czy dermatolog mógłby pomoć ? wstydzę się ale jeśli nie mam wyboru trzeba zaryzykować , szczerze powiedziawszy boję sie tego . z góry mówie że mam 16 lat , słyszałam że może to być przyczyną choroby tarczycy lub atopowego zapalenia skóry , proszę o POMOC .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaklopotana87
idź do dermatologa. Pamiętaj, że to lekarz specjalizujący się właśnie w takich problemach i nie masz się czego wstydzić. On jest do tego przyzwyczajony. Smile a już lepiej pójść do lekarza , dać się zbadać, wdrożyć leczenie i móc w końcu nosić taką fryzurę na jaką masz ochotę a nie tylko zastanawiać się czy aby zmian nie widać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group