Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Myśli samobójcze po zerwanej przyjaźni

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Axeee



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 12:39 pm    Temat postu: Myśli samobójcze po zerwanej przyjaźni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam pisze do was gdyz nie wiem co sie ze mna dzieje. Po glowuie chodza mi mysli samobójcze. Dlaczego?? a to dlatego ze ostatnio stracilem najleprza przyjaciółke tak poprostu zerwala ze mna kontak napisala ze wybierajac miedzy przyjaznia a swoim chlopakiem wybiera jego to jest moj kolejny taki przypadek gdzie kogos trace w taki sposób to jest bolesne uczucie rozmawiac z kims tyle lat o swoich problemach i sekretach i tu taki cios w serce nie wiem co mam robic co dzien mysle o tym wszystkim wiele zlego mi sie przytrafilo i nie potrafie sobie z tym poradzic do dzien kiedy wstaje wszystkie zle wspomnienia wracaja staram sie zapomniec ale nie moge niewiem powinienem brac jakies leki uspokajajace czy moze isc gdzies do psychologa by mnie wyslal do jakiegos osrodka nie wiem co mam robic ze soba

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
Gosia 85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

psycholog czy lekarz psychiatra to w tej chwili najlepszy pomysł.
rzadko się bowiem zdarza, że myśli samobójcze same ustają.
warto podjąć terapię i/lub leczenie. w końcu po to są specjaliści:)
jesteś gotowy podjąć leczenie?
potrzebujesz namiarów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Axeee



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma innych sposobow??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma...Sam sobie z tym nie poradzisz...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Axeee



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od wielu lat z tym walcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I sam widzisz że marne są skutki...Na co czekasz? Idź do lekarza...On nie gryzie...Zbada Cie,może przepisze leki, może zaleci terapię, a może oba na raz.

Na pewno Ci pomoże Smile Tylko musisz chcieć Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Axeee
z doświadczenia Ci powiem, że z tym nie ma żartów.
że lepiej nie czekać z sięgnięciem po pomoc specjalisty.
tym bardziej, że piszesz że walczysz już kilka lat.

decyzja należy do Ciebie.
ale może warto o siebie powalczyć, co? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Axeee



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Walka tylko o co walczyc kiedy juz nie mam szczerze dla kogo zyc.

Psycholog to obca osoba nie bedzie wiedzial dokladnie co ja czuje i nie za bardzo lubie obcym osobom o tym mowic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale właśnie jako obca osoba spojrzy na sytuację z boku. Pomoże znaleźć jakieś pozytywy...

Mówisz, że któraś osoba w taki sposób zerwała z Tobą kontakt...Najwyraźniej nie były one warte Twojego zainteresowania (nie chce nikogo obrażać). Najwyraźniej nie dojrzały do pewnego rodzaju kontaktów i tyle Smile

Mówisz że nie masz dla kogo żyć...A bliższa rodzina?

Ciesz się tym co robisz Smile Spełniaj się zawodowo, znajdź sobie jakieś hobby Smile

Jest naprawdę tyle rzeczy do zrobienia Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Axeee



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Ale właśnie jako obca osoba spojrzy na sytuację z boku. Pomoże znaleźć jakieś pozytywy...

Mówisz, że któraś osoba w taki sposób zerwała z Tobą kontakt...Najwyraźniej nie były one warte Twojego zainteresowania (nie chce nikogo obrażać). Najwyraźniej nie dojrzały do pewnego rodzaju kontaktów i tyle Smile

Mówisz że nie masz dla kogo żyć...A bliższa rodzina?

Ciesz się tym co robisz Smile Spełniaj się zawodowo, znajdź sobie jakieś hobby Smile

Jest naprawdę tyle rzeczy do zrobienia Smile


Rodzinka powiem tak ma mnie w nosie sami mi to mowili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group