Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mysl ze jestes ta kolejna...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czym moglabys go urazic?
sadze ze z tym lapaniem fazy nie jestes jedyna ... sadze ze wszystkie kobiety maja raz gorsze dni raz lepsze ... taka biologia ... a od tego nie da sie uciec. Czyli jesli nie tamta to bys zlapala faze na inna. Ludzie maja potrzebe poutrudniac sobie zycie, zeby nie bylo za prosto Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

he a ja to juz chyba wogóle uwielbiam je sobie utrudniac Laughing
masz tak ze czasem cie jakis temat przerasta nie???
ja zaczynam sie przyzwyczajac do tego ze jestem tylko ja bo okazuje mi to on bardzo Very Happy
A jak u Ciebie TVISHA w zyciu uczuciowym sie układa???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie wlasnie nadszedl ciezki okres dla mojego partnera ... mam sporo stresow na glowie i jemu sie obrywa (posrednio). Juz nie potrafie sie powstrzymywac ... ale chlopak twardy jest. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze ze masz silnego faceta Very Happy
moj borok w ciezkich dla mnie chwilach i atakach złosci dostawał piesciami po klacie a raz nawet dostał komórka w łopatke az sie borok zgioł Exclamation ale na szczescie to juz mi przeczło i jest dobrze nie wyzywam sie juz fizycznie i psychicznie prawie wogole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tak mówi o dziewczynie, z którą był przez 10 lat to są dwie opcje: albo nie chce ciebie zranić i abyś się przejmowała, albo tez po prostu jest bardzo złym facetem! Ja byłam z Damianem tylko przez rok i bardzo mnie zranił, ale nigdy bym tak o nim nie powiedziała. Powiem więcej oddałabym wszystko by móc mu powiedzieć jak bardzo go kocham, a nigdy tego nie zrobiłam. I może to wszystko była moja wina? To że nie potrafiłam zejść z chmur na ziemię i zdobyć się na szczerość?I dlatego go już nie ma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie nie posuwam do sytuacji przemocy fizycznych.
ja zazwyczaj staje sie strasznie marudna ... i co piec minut zmieniam zdanie.

Lufcia a nie masz poczucia winy za to ze dostawal piesciami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lufcia



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sarenka.25 nie do końca rozumiem twoja wypowiedz...
Mozesz jasniej to napisac???
TVISHA pewnie ze mi z tym zle zwłaszcza patrzac jak dzielnie to znosił i nigdy nie oddał, na szcescie teraz juz jest dobrze prawie wogóle sie nie kłucimy Very Happy
Moze to był pewien etap w moim zyciu Smile
Jestem szczesliwa ze go mam czuje jak mocno sie kochamy a to ze czasem mysle to chyba kazda z nas ma jakis punkt o ktorym mysli ze złoscia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group