Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mutacja głosu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek997



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gonzi napisał:
Hmm. Może to kwestia organizmu. Dośc dziwne. Ja okres ten mam za soba mutacja była w Gimnazjum. Teraz juz jest ok. Spróbuj wyszukac info nt. w necie.



No dziwne.. nie znam nikogo z podobnymi objawami.. A czasem az zaciskam zemby jak widze reakcje niektórych ludzi czasem...

Mam nadzieje ze mi to przejdzie.. ale ja mam taki głos bardzo długo.. Jak juz pisałem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a byłeś u laryngologa? może masz jakieś nieprawidłowości w budowie krtani?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 8:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może poprostu ma taki głos bo mi sie wydaje że tak włąsnie jest;] najprostrze rozwiązanie, mutacje mogłes przejśc i nawet tego nie zauważyć masz taki głos i juz,ale nie załamuj sie bo głos można w jakiś stopniu wytrenować na inna barwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek997



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

operacja ? ;/

Jak wytrenować głos ?

Moze być to spodowane za małą ilościa testosteronu w org. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe że coś ze strunami. trudno powiedzieć. LEKARZ to podstawa Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem dokłądnie na czym to polega ale zapewne pani/pani laryngolog Ci powie jak zapytasz;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Denzel



Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 5:14 pm    Temat postu: Mutacja (?) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 14 (rocznikowo 15) lat i mam pewien problem... Nie wiem, czy jest to mutacja, jeśli tak, to czy można ją jakoś przyspieszyć? - głos zmienił mi się na bardzo piszczący, chwilami donośny, czasami jednak nie mogę wykrztusić słowa i muszę mówić szeptem. Chodzę do gimnazjum, bardzo mi to przeszkadza w uczestniczeniu w lekcjach, szczególnie w języku angielskim, na którym jest dużo czytania Sad Dodam, że taki stan mam od wakacji, czyli prawie rok, a rówieśnicy, jak to mają w zwyczaju Polacy, lubią się z tego wyśmiewać!
W razie możliwości, jeśli potrzeba, mógłbym się nagrać...

Ponawiam pytanie, czy jest to normalne, czy można temu jakoś zaradzić, przyspieszyć to?

Pozdrawiam, bradzo zależy mi na odpowiedzi.

przylaczam do pokrewnego. ---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to normalne, nie można przyspieszyc,a koledzy niech sie nie smieja bo ich czeka to samo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Denzel



Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to normalne, ale mutacja u innych znanych mi osób przechodziła znacznie łagodniej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy od organizmu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group