Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mrowienie w udzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hezus



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 7:54 pm    Temat postu: Mrowienie w udzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Od tygodnia czuję mrowienie w udzie. Do tego wydaje się jak by obrzęknięte bo czucie nadal jest. Mam 14 lat i boję się, że to może być SM. Sam nie wiem czy to po prostu ja przesadzam czy dr.house namieszał mi w głowie.

Mrowienie nasila się wieczorem. Wtedy jest bardzo uciążliwe. Ale zazwyczaj wystarczy pozginać trochę nogę lub poruszać nią i daje spokój. Gdy wstaję rano mrowienie przechodzi. W przeszłości miałem już takie problemy ale występowały one na biodrze. Tamtego czasu na skórze zrobiły mi się straszne rozstępy. Dodam też, że mam trochę krzywy kręgosłup w części lędźwiowej, niestety nie jest to leczone. Poza tym mam ostatnio w życiu sporo stresów związanych ze szkołą.

Jak myślicie co to może być?

nadawaj tytuły bardziej sugerujące problem.
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hezus
Nie masz SM.Twoje objawy wynikają z wieku dojrzewania,mogą wskazywać na brak magnezu w organizmie,stresy.Nie jest,to coś poważnego.Uzupełnij magnez a wszystko powinno wrócić do normy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hezus
SM nie występuje w tak młodym wieku. poza tym objawia się czym innym a nie mrowieniem w udach.
rozstępy robią się albo podczas szybkiego chudnięcia/ przybierania na wadze lub wzrostu. aby im zapobiegać zacznij wcierać w ciało balsam lub oliwkę. powinno pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group