Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mrowienie kończyn górnych oraz sztywnośc kończyn dolnych.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zofia



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tomazów Lubelski
PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 6:07 pm    Temat postu: Mrowienie kończyn górnych oraz sztywnośc kończyn dolnych. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
W czasie leczenia chemioterapii (Epirubina 70mg, Cis Platina 40mg, 5 Fu 700mg), po 6 cyklu wystąpiły u mnie objawy mrowienia i cierpnięcia rąk i nóg. Ponadto nogi zrobiły się sztywne do połowy łydki. Bardzo proszę o pomoc, może ktoś zna jakiś lek lub sposób by zmniejszyc te objawy. Obecnie biorę jedynie WITAMINE B.
łącze pozdrowienia.
Zofia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam sie na tym.Jedyna informacje jaka udalo mi sie zaczerpnac jest to ze takie dolegliwosci nalezy koniecznie skonsultowac z lekarzem.Moze ktos inny bedzie umial pomoc.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi często drętwieją nogi i odczuwam mrowienie w rękach i stopach. podobno sugeruje to brak magnezu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group