Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mroczki przed oczami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piters



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 4:16 pm    Temat postu: mroczki przed oczami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem tego typu, że ostatnio zaczęły pojawiać mi się mroczki przed oczami nie wiem, co może być tego powodem do tego bolą mnie oczy i jestem wrażliwy na światło - może to, dlatego że od dłuższego czasu żyje w ciągłym stresie związanym z moją sytuacją rodzinną czy może ktoś mi powiedzieć czy mroczki przed oczami mogą być spowodowane przemęczeniem psychicznym i czy ma to jakiś związek z siatkówką oka,pewnie niedługo udam się do okulisty, ale jeśli ktoś miał podobne objawy to bardzo bym prosił o odpowiedz :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami od niskiego ciśnienia
Powrót do góry
nees



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś tak miałam zrobiłam badania i okazało się że miałam anemię
Tobie też radzę przed pójściem do okulisty najpierw zrobić badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group