Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Moje początki z tabletkami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juli



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 1:38 pm    Temat postu: Moje początki z tabletkami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już sama nie wiem [...]
Pierwszego dnia po zażyciu pigułki antykoncepcyjnej kochałam się z moim facetem, jednak nie doszło do wytrysku, gdyż mu na to nie pozwoliłam, obawiam się jednak, że może jakoś 'przemycił' plemnika i tym sposobem doszło do zapłodnienia. Tabletki działają odrazu, czy jak to z nimi jest? Wspomnę jeszcze, że po kilku dniach odstawiłam je, po prostu fatalnie sie po nich czułam.

---- edit by Paweł:
Prosze nie nadawa tytułu tematu "ciążą?", lecz bardziej adekwatne i indywdualne. Temat takźe został przeniesiony do odpowiedniejszego działu - "antykoncepcja hormonalna i chemiczna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

działanie tabletek w tym okresie zaczyna sie - nie ma 100 % działania od początku.przez okres pierwszego opakowania tabletki nabierają pełnej swojej skuteczności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletka wykazuje działanie od pierwszego dnia jej zażycia, oczywiście prawidłowo-pierwszego dnia okresu, nie zapominajmy też, że tabletka wchłania się od 3-4 godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po ilu dniach od wziecia ostatniej tabletki powinno wystapic krwawienie? (1 moje opakowanie)

yo Wink
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zalezy od organizmu,ale powinno pojawic sie w ciagu 7 dniowej przerwy,moze to byc pierwszego dnia,a moze byc 6 czy 7 dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agusia39 napisał:
działanie tabletek w tym okresie zaczyna sie - nie ma 100 % działania od początku.przez okres pierwszego opakowania tabletki nabierają pełnej swojej skuteczności


A niby dlaczego nie od początku? Wytłumacz dlaczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo to hormon i nie w jednej dawce - organizm musi zareagowac na nowy hormon i zmiany jakim ma sie poddać. To nie włącznik światła ze pstrykasz i wszystko działa.Organizm ludzki jest bardziej skomplikowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie
dzisiaj wzielam 6 tabletke DRUGIEGO opakowania. zawsze biore o 12 w samo poludnie
i wczoraj wzielam, ale okolo godziny 18-19 zaczelam wymiotowac bo zjadlam kabanosa i nie moge tego jesc i wymiotowalam 3 razy.
dzisiaj sie kochalam 1 raz bez gumki ale wytrysk moj partner mial na moj wzgorek lonowy
czy mam sie obawiac?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktos moze mi pomoc?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group