Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Moja główka

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darek3412



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie zaczalem jezdzic z kolega rowerkiem:)
robimy codziennie ponad 20km wczoraj to az 35 Razz
ja musze poprawic kondycje a on stracic na wadze i tak sobie jezdzimy..

ja mialem bardzo obra kondycje Very Happy ale teraz juz spadla moze to przez wakacje bo malo sportu uprawialem Very Happy

pozdrawiam :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

darek3412 możliwe Smile niestety zaniedbanie ćwiczeń powoduje stratę kondycji. ale ja mam tak, że potem bardzo szybko ją odzyskujęSmile może i u Ciebie tak będzie Smile
PS. pamiętaj, że trzeba dużo pić i odpowiednio się odżywiać. bo bez tego tylko sobie zaszkodzisz.
może też jakieś witaminki się przydadzą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darek3412



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaminki zaczne brac..
bd pij tez wystarczajaca ilosc wody.. bo niekiedy nie wypijam tyle co trzeba.. zadko sie zdarza zebym tyle wypil Razz

dziekuje ze PANI tak mi pomaga :**
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group