Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

moj chlopak zniechecony moja pochwa..

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie. moze dotrze do Ciebie to co piszemy.
zacznij myslec o sobie.
powodzenia i wytrwałosci! Smile**
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wciaz wydaje mi sie to odlegle, ze mnie to spotkac nie moze.. ale zastanawiam sie czy wlasnie czasem nie probuje mna manipulowac.. musze sie wziasc w garsc.. musze... DZIEKUJE!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dziękuj, tylko zacznij działać Smile Trzymamy mocno kciuki za Ciebie Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesmy z toba. Nie daj soba pomiatac. Jestes pelnowartosciowa kobieta, jak on tego nie docenia to nie zasluguje na CIebie!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawialam z nim. odstapil mi swoj pokoj i przeniesie rzezczy do drugiego pokoju. Powiedzial ze mnie kocha, a ja mu ze nie ma szans na nic. Bedziemy zyc osobno, odda mi kase, swtane na nogi i moze po dlugiej abstynencji seksualnej znajdzie sobie kogos. Bo mnie napewno juz nie dotkie.. nie umialabym, jeszcze na tyle sie szanuje. Dziekuje Wam za pomoc, nawet sobie nie zdajecie sprawy jak bardzo mi pomoglyscie. Dziekuje, mam nadzieje, ze to dobre rozwiazanie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak tylko odda Ci pieniądze wyprowadź się od niego.To będzie dobre rozwiązanie. Smile Trzymam kciuki żeby się wszystko udało Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyznam, ze jest mi cholernie ciezko. mielismy powazna rozmowe, powiedzialam mu co o nim mysle a on ze wyprowadzilam go z rownowagi i nie wie jak bylo z moimi rodzicami ( bo moj ojciec moja mame niestety zle traktowal a doslownie ponizal i bil) ale byc moze moja mama tez prowokowala ojca. To powiedzialam mu ze jest potworem i wszystko co o tym sodze, sluchal bardzo uwanie bo ja mowilam spokojnie i lzy stanely mu w oczach.. powiedzial ze wie ze jest dziwny i ze jest glupi. i nie chce taki byc ale nie potrafi inaczej. I ze mnie kocha, powiedzialam ze ma tak do mnie nie mowic ale powiedzial ze tego mu juz nie zabronie. Przyznam ze cholernie trudno mi teraz bo sie stara, a ja mam chwiejne nastroje i uczucia ale wiem ze musze byc twarda. To strasznie trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on Cie bierze pod włos.
wie ze jestes słaba i wie ze zmienisz zdanie.. bo tak zapewne bedzie..;/
niestety to widac po wpisach Twoich..ze predzej czy pozniej znow dasz mu szanse..
a on bedzie staral do natepnego uderzenia...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze, co ja mam zrobic, za bardzo wierze w ludzi i za szybko wybaczam, usprawiedliwiam... zawsze tak bylo, jestem zbyt wrazliwa osoba.. w kazdym badz razie wciaz sie trzymam. Musze i dam rade

Dodano po 17 minutach:

i byle by do czasu kiedy sie unormuje mi wszystko z kasa itp. jesli nie daj Boze zmiekne, a kolejny raz sie zdarzy, nie bedzie litosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w stanie zagwarantować Ci że się to powtórzy...Tylko oby nie było gorzej...może spróbuj go na terapie wysłać...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group