Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

moj chlopak zniechecony moja pochwa..

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 10:01 pm    Temat postu: moj chlopak zniechecony moja pochwa.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam nadzieje, ze ktos mi pomoze bo nie moge spac po nocach..
Otoz, nigdy bym nie pomyslala ale chyba mam jakas dziwna pochwe.. moj chlopak na poczatku mowil ze bardzo lubi "minetki" jednym slowem pochwe... i prubowal ale... raz ogladajac powiedzial ze jest dziwna i tyle.. drugim razem pocalowal ale tylko minutke.. potem, za jakis czas znowu obrjrzal ale bez slowa wstal.. i tyle.. kochamy sie, ale nie caluje jej, nie piesci.. czasem tylko reka ale tak..bezplciowo.. i kiedys w wieeelkiej dyskusji kiedy robilam mu wyrzuty powiedzial ze tez jest cos co go drazni, z czym on sam sie nie moze przelamac ale mnie kocha i z tym zyje. I nie powie mi za nic w swiecie o co chodzi.. ja mysle ze wlasnie o to.. ze brzydzi sie moja pochwa.. mam owszem duze, jakby naciagniete wargi sromowe.. w ogole jest taka .. Embarassed troszke po bokach pomarszczona.. gole ja i dbam, naprawde.. myslalam nawet ze moze mam infekcje, brzydko pachnie, pujde do ginekologa.. ale to nie zmienia faktu ze powiedzial ze jest dziwna i ze prawdopodobnie sie jej brzydzi. Bede musiala z nim o tym porozmawiac choc krepuje mnie to bardzo.. prosze o jakas rade, czy da sie jakos go zachecic czy waszym zdaniem taki zwiazek nie ma sensu.. bo gdyby naprawde mnie kochal... powiedzial ze go pociagam ale... nie wiem co mam myslec... to okropne czuc, ze obrzydza cos tak intymnego i waznego twojego mezczyzne.. prosze, co mam robic.. odejsc?? bo mze za jakis czas mmnie zdradzi.. a pozatym i przez to tez nie jest mi w pelni dobrze w lozku i w ogole sie mimo ze jestesmy ponad rok, krepuje... prosze o pomoc.... Crying or Very sad Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez muszka6 dnia Pią Sty 29, 2010 3:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muszka6
może macie inne potrzeby i oczekiwania?
może tu nie chodzi o TWOJĄ pochwę ale ogólnie o pochwę?
biała wydzielina/ śluz pojawia się przecież w zależności od cyklu.
co do wyglądu warg sromowych- to z Twojego opisu nie "widzę" nic odbiegającego od normy.

a pytałaś czy go seks oralny w ogóle kręci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze to uwielbia ale... cos jest nie tak.. mowi ze jest mu ze mna bardzo dobrze, ze go podniecam i w ogole ale .,.. nie wiem, czasami na nia zerka i albo nic nie mowi albo .... nie wiem.. wiem, ze seks oralny kreci go bardzo. to dla mnie strasznie krepujace i czuje sie teraz... jak tredowata

Ostatnio zmieniony przez muszka6 dnia Pią Sty 29, 2010 3:39 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak w ramach ścislości pochwa jest od srodka na zewnatrz sa wargi sromowe... bądzmy konkretni.

Chyba trzeba z nim porozmawiać po prostu...

A czy wy uprawiacie seks - czy tylko petting /oral?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm no cóż może drażni go wydzielina? Sam wygląd jak wygląd Wink Nic nadzwyczajnego i odrażającego. Jednak wydzielina może zniechęcić . Kobiety mają różny śluz zależnie od fazy cyklu. Czasami jest go bardzo dużo i ma specyficzny zapach...no cóż może o to chodzi . Zapytaj wprost jeśli Cię to dręczy.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę że musicie porozmawiać,zapytaj go wprost co jego zdaniem jest nie tak z Twoją pochwą i powiedz mu że oczekujesz szczerej odpowiedzi,rozmowa na pewno szczera powinna pomóc Exclamation Smile
życzę powodzenia Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Wam za odpowiedzi..

Rozmawialismy.. jesli mozna to nazwac rozmowa.. wyniknela okropna awantura.. bo kochalismy sie i w polowie przerwalam, wyszlam do toalecie i sie poplakalam.. bo zaczol calowac moja pochwe i po 30 sek przestal.. i nie moglam z takim nastawieniem dalej sie z ni m kochac.. kiedy wrocilam po 3 min on juz zasypial , jak sie juz polozylam to juz chrapal.. plakalam, obudzilam go i mowilam ze chce pogadac, nawet przeciez nie spytal co sie stalo.. odwrocony mowil ze sluchaa wiec mu powiedzialam.. ledwo przeszlo mi to przez gardlo.. ale wkurzony mowil ze wybralam sobie temat na rozmowe ze on chce spac bo sie nie wyspi i w ogoe ze sobie roje.. ale nie zaprzeczyl.. prosilam, zeby pogadal a nie zostawial mnie z tym sam ale nie reagowal.. mowilam co czuje bardzo delikatnie zawstydzona a on nic.. wpadlam wfurie, plakalam, zmusilam do sluchania. plakalam a on krzyczal ze z kad to wywnioskowalam i ze nie bedzie ze mna o tym gadal. i stwierdzil ze mam ze soba problemy. a ja myslalam ze zwariuje ze zlosci, sama sie osmieszylam swoja furia ale co ja czulam... dziewczyny, ledwo to wydusilam a on... zrobil mi awanture.. powiedzialam ze nie chce z nim byc bo nie slucha o moich potzrebach i sie nie rozumiemy. i ze juz nigdy mnie nie dotnie. i poszlam spac. rano mowi ze juz mozemy pogadac a ja na to ze wczoraj skonczyla sie nasza rozmowa. i bylam oschla. ale dzisaj mi przyniosl kwiaty na przeprosiny.. nie gadalismy o tym bo jest znajomy u nas i sa juz "wstawieni". nie wiem czy w ogole uda mi sie przed nim juz otworzyc. a i ciezko jest zostawic osobe ktora sie kocha... ja jestem bardzo wrazliwa osoba a on takim egoista, bezdusznym i wciaz mowi ze to ja mam ze soba problem.. jestem taka nieszczesliwa....

p.s sorki za bledy
ps2 Tosiu, gratuluje macierzystwa z calego serca Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muszka Ciężko w takiej sytuacji w ogóle cokolwiek mówić...Ale z facetami tak już jest że jak się ich obudzi to są rozdrażnieni i myślą tylko o tym żeby jak najszybciej z powrotem zasnąć...

Wiem że czujesz się fatalnie. Może zapytaj go wprost, dlaczego za każdym razem tak szybko przerywa pieszczoty oralne. Nie mów nic o swoich odczuciach, tylko po prostu zapytaj dlaczego je przerywa tak szybko. I jeśli powie to co zwykle, to poproś żeby Ci udowodnił że jest tak jak mówi.

Z facetami trzeba prosto zwięźle i na temat bo inaczej się gubią. Wiem coś o tym. Smile

Wszystko się ułoży. zobaczysz. <przytul>
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana powiem Tobie tak - jesli jestes nieszczesliwa to czas uwierzyc,ze szczescie ci sie po prostu nalezy!!!!
Pół światu tego kwiatu - nie masz 80 - tki na karku i nie jest to jedyny facet na ziemi.
Oczywiscie przepraszam prawdziwych facetow ,ze okreslilam tego osobnika tym mianem. Bo normalny facet spac by nie poszedl - gdy kobieta placze wazniejsza jest ona niz sen.

Zapamietaj jedno - jesli lzy kobiety nie dzialaja na faceta - oznacza to,ze nie jest on warty tych lez!
Trzeba wytrzec oczka i zawinąć ----- ze soba i wyjsc!
Troche pocierpisz ale przejdzie!
Czytalam dokladnie i powiem Tobie,ze kazdy ma jakis kompleks.
Moim jest moj wielki tylek:)
Ale jak to mowia moi kumple - pochwa to cos o czym facet marzy cale zycie a jak juz ma "swoja" to gdyby mogl by ja na rekach nosil:)
Jesli twoj nie "nosi" to widocznie nie dorosl:)

Wez sobie do serca moje slowa - chociaz po czesci na pewno bola - ale pobola i przestana.
A Ty zacznij zyc i byc szczesliwa:) tego ci zycze z calego serducha!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muszka to powiedz mu ze Cie nie kreci minetka i zeby "tam" nie schodził...
przeciez mineta to nie koniec swiata. ja osobiscie nie lubie tego rodzaju pieszczot, wole swojemu mezowi zrobic dobrze niz zeby on mi tam lizał Razz.
jakos za tym nie przepadam.
a tak wogole to po co on tam schodzi na 30 seq skoro mu sie nie podoba Twoja .... bez sensu. uwierz ze mozna kochac sie bez tego rodzaju pieszczot Smile i orgazm tez jest Wink.
zastanow sie powaznie nad Wami i jesli bedzie Ci z tym lepiej to poprostu zakoncz ten zwiazek bo sex ma byc przyjemnoscia a nie ciagłym mysleniem ze mu sie nie podoba tam na dole.. ;/ powodzenia i nie smuc sie ! :*
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group