Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mocno rozcięta warga dolna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minion1212



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 10:12 pm    Temat postu: Mocno rozcięta warga dolna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam pewien problem gdyż miałem mały wypadek przy którym rozciąłem sobie dolną wargę i to dosyć mocno, a najgorsze że rozcięcie jest jest bardziej tak od środka tam przy zębach... Byłem z tym u chirurga który mi to zszył. I teraz pytanie czy po tych szwach nie zostanie na pewno śladu? I czy usta mi się prawidłowo zrosną, bo blizna na pewno będzie w miejscu rozcięcia, ale najbardziej mi zależy żeby usta się prawidłowo zrosły. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minion1212
Powinno się ładnie zrosnąć( oczywiście z początku będzie się odznaczać( i trochę to potrwa zanim stanie się mało widoczne)nie wiem jak to wygląda zewnętrznie ale od środka jak zejdzie opuchlizna,powinno być dobrze.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group