Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miód Manuka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 2:10 pm    Temat postu: Miód Manuka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy słyszeliście już o korzystnych właściwościach miodu manuka? Stosowany jest w szczególności do smarowania ran odleżynowych, w łagodzeniu problemów żołądkowych typu wrzody żołądka czy dwunastnicy, nieżyt itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest już jeden temat poświęcony Manuce, zachęcam do zajrzenia http://www.biomedical.pl/forum/viewtopic.php?p=134136 kilka wypowiedzi osób, które stosują lub stosowały miód. A jakie są twoje doświadczenia z miodem? Leczyłeś nim rany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janet5



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

choć specyfik do tanich nie należy to gorąco polecam. ja stosowałam na problemy z cerą. jadłam jedną łyżeczkę dziennie przez kilka mies. i pomagało. co więcej jadłam go w okresie jesienno - zimowym i nie miałam nawet najmniejszego przeziębienia czy głupiego kataru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jogobelny



Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pomorze
PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda, że to takie drogie.. ale wszyscy chwalą, tak jak jagody acai Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chwalą ci którym miód posmakował lub pomógł. Wiele osób decenia jego wpływ na pracę jelit, wspomaganie pracy żołądka czy leczenie ran. Ale jesteśmy w dziale dermatologia, więc może warto skupić się na dermatologicznym aspekcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group