Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miłość czy też może..

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saori



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 7:13 pm    Temat postu: Miłość czy też może.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dawna jestem ze swoim chłopakiem ok 3lat . Różnie to bywało kłóciliśmy się , nawet zrywaliśmy ze sobą (nie raz) ale znowu potem się godziliśmy .
Często głównym powodem kłótni był seks , nie wiem czemu ale jakoś nie lubię tego robić (nie sprawia mi to wielkiej przyjemności , raz jest dobrze- bo to uczucie cielesne a drugim razem źle)..mój chłopak nawet twierdzi że mnie zawsze musi zmuszać do tego ... i teraz nie wiem czy nie lubię seksu czy też nie lubię tego robić z nim .
Mój chłopak jest teraz za granicą . Jest w Polsce parę razy w roku ...ale czuję że gdy go nie ma to zaczyna podobać mi się kto inny . Mianowicie moje koleżanki ..mam dziwne myśli (bywają też seksualne) na ich temat.
Nie wiem czy to nie jest jakaś dziwna obsesja z nimi związana , najpierw podobała mi się jedna ...byłam nawet zazdrosna o jej koleżanke/kolegę ..a teraz ta koleżanka przestała mi się podobać i zaczęła mi się podobać inna .
(Poza tym one są podobno bi , ale przecież się nie spytam by się upewnić czy lubią dziewczyny XD)

Nigdy nie podobały mi się dziewczyny , to wszystko zdarza mi się od nie dawna , ja nawet mam śliczne koleżanki które lubię ale jakoś też mi się nie podobają ani nic do nich nie czuję )
Tylko z tymi 2 dziewczynami jest jakoś inaczej , nie wiem czemu ? czy jestem może lesbijką albo biseksualistką ? A Może to jakaś obsesja na ich punkcie spowodowana tym że bardzo je lubię i mają wiele podobnych zainteresowań do moich , oraz wile rzeczy których brakuje mojemu chłopakowi;/

czy ze mną jest coś nie tak , czy ja jestem jakaś dziwna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem psychologiem, ale z tego co piszesz twoja orientacja seksualna nie jest chyba do końca sprecyzowana.
Wiem jak to jest nie być z kimś na odległość, bo sama mam chłopaka za granica,ale widujemy się częściej niż ty ze swoim (co 3 tygodnie).
Ja nigdy nawet nie pomyślałam o zdradzie, ani o tym że ktoś mi się podoba bardziej od niego.
Myślę że powinnaś z nim porozmawiać na ten temat, tylko nie tak prosto z mostu bo poczuje się podle..
A mogę wiedzieć ile masz lat? Bo czasem nastolatki maja takie (nie wiem czy to słowo jest na miejscu) "odchyły" od swojej orientacji, maja ochotę spróbować czegoś nowego.
Myślę, że to jeden ze skutków ubocznych pop kultury, ale ok.
Zeby było jasne: nie jestem przeciwniczka homo ani bi seksualistów.
Jeszcze jedną opcją jaką tu widzę jest wizyta u psychologa, myślę, że jedna albo kilka rozmów z dobrym psychologiem rozwieje twoje wszystkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominiko! "odchyły" ?Razz no bez przesady moze koleżanka jest po prostu lesbijka ;] albo bi i ma problem z zaakceptowaniem tego pogadaj z jedna z tych koleżanek albo z psychologiem żeby sie skonfrontowac z tym i zaakceptować;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem że to za mocne słowo miki ale nie umiałam znaleść żadnego w zastępstwie. Nie chciałam tu nikogo obrazić. Chodziło mi raczej oto, ze jak się jest w wieku "naście" to hormony buzują i czasem mamy wątpliwości co do naszej orientacji. Jednym to przechodzi a nie ktorzy nie maja tego wcale. A znowu inni "dowiadują się" że są homoseksualistami, oto mi bardziej chodziło Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group