Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Migrena

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa77



Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:32 pm    Temat postu: Migrena Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat choruje na migrenę. Z roku na rok dolegliwości są coraz to silniejsze: światłowstręt, wymioty (przez 2-3 dni), nasilający się ból to z jednej to z drugiej strony głowy w okolicy skroni, drętwiejąca szyja. Migrena pojawia się tak 2, 3 tygodnie co powoduje zakłócenie w normalnym funkcjonowaniu. Byłam już u kilku neurologów i żaden nie chciał mi dać skierowania na tomografie głowy. Bóle są nie do wytrzymania, tarce na wadze, ponieważ podczas napadów nie mogę nic jeść ani pić. Ostatni lekarz przepisał mi lek o nazwie DIHYDROERGOTAMINUM. Chciała bym się dowiedzieć więcej na temat ww leku, ponieważ na ulotce widnieje dużo skutków ubocznych. Mam brać po jednej tabletce dziennie przez 40 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każdy lek ma w ulotce mnóstwo skutków ubocznych Wink
wg mnie z takimi objawami jakie masz, to bez wahania bym próbowała leczenia dihydroergotaminą.
ale fajnie by było, gdyby ktoś, kto stosował się wypowiedział. może ktoś taki się znajdzie Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group