Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

migrena

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ariadna74
Spamer


Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dłuzszego czasu cierpie na silne bóle głowy i też usływałam, że to migrena macie może jakieś sposoby na złagodzenie bólu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
swetty



Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podstawą są tabletki na migrenę.
Można jednak się wspierać sposobami naturalnymi,zioła masaże,wszystko to pomaga łagodzić ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariadna74
Spamer


Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piłam melisę i inne ziółka, jednak nie było zbytniej poprawy. Przez jakiś czas pomadał mi amol. Teraz juz niestety nie. nic na dłuższą metę nie działa. Biorę tabletki przeciwbólowe, ale chyba musiałabym łyknąc całe opakowanie żeby naprawdę pomogłoSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
swetty



Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co?
pomagają tylko te na migrene a nie zwykłe przeciwbólowe,możesz łykać jak cukierki i prędzej skasujesz wątrobę niż pomogą są nieskuteczne a zioła działają po długim czasie Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariadna74
Spamer


Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co mam zrobić? Meliska nie działa, leki szkodzą. To co mi pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
e-Rzecznik



Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem oficjalnym przedstawicielem firmy Polpharma,prowadzimy na forach internetowych kampanię informacyjno-edukacyjną.W naszym projekcie bierze udział lekarz który odpowie na ewentualne pytania.
Leczeniem migreny zajmuje się lekarz neurolog który po wywiadzie z pacjentem i ewentualnych badaniach decyduje o przebiegu leczenia.
Bez pomocy lekarza leczenie może przynieść więcej szkód niż ulgi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda, ja z migreną od razu poszłam do neurologa, który cavinton forte mi wypisał i po kuracji odjął jak ręką. Przy okazji pamięć mnie się poprawiła i koncentracja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
e-Rzecznik



Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprawa samopoczucia i koncentracji nie koniecznie tu musi się wiązać z działaniem leku. Osoby chore jak wynika z badań mają obniżone samopoczucie a także poczucie własnej wartości w związku z okresową niedyspozycją. Kiedy pozbędziemy się tych dolegliwości stan psychiczny pacjenta szybko się poprawia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jak długo trzeba czekać na poprawnie się stanu psychicznego? Ból nie raz jest nie do wytrzymania to dlaczego nie skorzystać z pomocy neurologa i wesprzeć się lekami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jegod



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koniaków
PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samopoczucie poprawi się w momencie kiedy ból się skończy, wtedy następuje ogromna ulga. Dlatego powinnaś iść do neurologa i rozpocząć leczenie, bo im dłużej zwlekasz tym gorzej, aż w końcu okaże się że prócz neurologa trzeba będzie odwiedzić też psychologa. Na bóle mogę Ci polecić rezonator biofotonowy, mi pomógł z moimi bólami, ale ja nie jestem lekarzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group