Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Migrena? Nerwica?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guuciek1994



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 9:44 pm    Temat postu: Migrena? Nerwica? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam problem juz od 3 tygodni ...mam częste zawroty głowy,wymioty,przyspieszone bice serca,poty,problemy z koncentracją,płaczliwość,mroczki ...w ogole boję sie gdzieś wyjść na miasto...albo iść sam do szkoły... bo odrazu gdy pomyśle ze mam iść gdzies sam albo z kimś na miasto to odrazu mi sie słabo robi,brzuch boli i w ogole, a w szkole to w ogole nie da wytrzymać sie... duszno w klasie...słabo mi i w ogole ... a gdy mówie rodzicom rano ze np słabo mi albo nie dobrze...to oni uznają to jako wymówka zeby nie iśc do szkoły...nie wiem co mam robić...Sad mam dopiero do kardiologa i neurologa za pare msc... w ogole od 3 tyg nie funkcjonuje normalnie... dodam ze mam 15 lat i moze temu ze rosne ? i miałem coś podobnego 3 lata temu ale wtedy były tylko zawroty głowy i omdlenia...moze temu ze szybko rosne ? mam 180 cm . pomozciee:(!. dodam jeszcze ze np jak mam samemu w domu zostać to tez odrazu mi sie słabo robi i w ogole... pomozcie .!Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy oprócz zawrotów boli Cię też głowa?

oczywiście- podane przez Ciebie dolegliwości mogą być wynikiem nadmiernego stresu/ nerwicy.
ale najlepiej wykluczyć podłoże organiczne/ chorobowe.
szkoda tylko, że do neurologa i kardiologa masz tak odległe terminy.
a byłeś z tymi problemami u pediatry?
może mógłby zlecić EKG i już teraz sprawdzić czy z sercem nie dzieje się coś niepokojącego...

a kiedy najczęściej masz zawroty głowy i mroczki przed oczami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guuciek1994



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawroty głowy podczasz stresu...i w szkole często jest mi duszno i w słabo .
bóle głowe tez sa najczesciej tył głowy i lewa pól kula taki ból pulsujący. EKG miałem robione i badania krwi to EKG wykazało ze troche te serce szybko bije a badania krwi ze mam za duzo potasu. nie wiem co mi jest... dzis myslalem ze nie wytrzymam na lekcji i miałem sie zwolnic...a teraz jestem taki zmęczony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

guuciek1994 napisał:
mam za duzo potasu.

o ile za dużo?
a oto co piszą o nadmiarze potasu: Nadmiar potasu w surowicy krwi objawia się zmianami w funkcjonowaniu ośrodkowego układu nerwowego, osłabieniem akcji serca. Innymi objawami bywają: zmiany psychiczne, drętwienie i mrowienie kończyn, ogólne osłabienie.

to mi trochę nie pasuje do Twojego zbyt szybko bijącego serca..
jeśli większość objawów pojawia się w stanie nadmiernego stresu to być może są to objawy na tle psychicznym. jednak jak już wcześniej wspomniałam warto sprawdzić dokładnie czy nie są to dolegliwości chorobowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group