Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Migdalki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aska-kmpk



Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 4:43 pm    Temat postu: Migdalki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam dosc duzy problem, jestem na wakacjach za granica i bede tu do polowy sierpnia, wiec moj problem jest o tyle duzy, ze nie moge skonsultowac sie z lekarzem...
Pare dni temu czulam sie oslabiona, wzielam aspiryne, witaminki i poszlam spac. Jak wstalam rano, poczulam strazny bol, nie moge jesc, pic, przelykac sliny, migdalki sa powiekszone, z biala wydzielina i strasznie bola... Nie wiem co mam zrobic, co moge jesc (czy zimne, czy gorace) i zy sobie sama z tym poradze...
Dodam jeszcze, ze mam 18 lat i nigdy wzesniej nie mialam takich problemow...
Baaaaaardzo prosze o odpowiedz!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że to jest angina ropna pewnie masz jeszcze teaki dziwny posmak jak jesz, najlepiej niejedz nic ostrego co podrażni gardło żadnych cytrusów ani nic kwaśnego. Wybieraj smaki bardziej delikatne. No a i to niejest nic strasznego jakoś specjalnie. Poboli i przejdzie ale lepiej idz do jakiegoś lekarza on zapisze ci leki albo do apteki się poradz no chyba ze jezyka nieznasz. No ja np zawsze dostawłam na to antybiotyki
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aska-kmpk



Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W aptece dostalam tabletki na gardlo, bo wszystko inne na migdalki bylo na recepte... Nie wiem czy moge pic ciepla herbate z miodem czy cos, tak jak wszyscy radza, w ogole zastanawiam sie nad temperatura tego co mam jesc i pic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DawidKRK



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 45

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak miałem angine piłem gorące napoje, np. herbate z cytryną bo mi żadne tabletki nie pomagały. Więc wygrzewaj gardło najlepiej jak się da, jak śpisz przykryj sobie gardło kołdrą, pij gorącą herbate z cytryną i miodem (mi pomagała lepiej niż tabletki i dawała ugle jak bolało gardło) itd.

Gardło musisz poprostu wygrzać żeby organizm mógł "wypocić" te bakterie które są w gardle...

Życze zdrówka żebyś mogła się cieszyć wakacjami, nie to co ja, siedze w domu i ledwo co w góry w weekend jade Rolling Eyes (też mam 18 lat)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group