Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mięśniaki! mam dosyć operacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 8:09 pm    Temat postu: mięśniaki! mam dosyć operacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siedem lat temu usunięto mi mięśniaki, miały 3 cm .Odrosły mi i mają 5 cm , nie odczuwam bólu tylko mam obfite miesiączki ale panuje nad nimi jeszcze , mój ginekolog chce usunąć mi macicę, a ja nie chcę się na to zgodzić, mam 48 lat i mam obawy, że bez szyjki nie będę odczuwała przyjemności seksualnej, a tym samym nie będę miała ochoty na seks , to dla mnie i mojego męża ważne , co może się stać jeżeli nie zgodzę sie na operację , Ciągle mam jakieś operacje , jestem już zmęczona tymi narkozami, proszę o podzielenie sie swoimi doświadczeniami pozdrawiam jola
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group