Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mięśniak w ciąży (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tonia 41



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda z miesniakami roznie bywa!!
Moje sa w srodku zaraz kolo plodu,zabieraja miejsce dzidzi:((( Crying or Very sad Crying or Very sad
Ale nikt tego nie przewidzi jak sie zachowaj, mam nadzieje,ze dzidzius wygra,bedzie silniejszy od nich....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak ale nie jest powiedziane ,że coś się stanie. Mięśniaki to podstępne tworki. Mogą zabierać miejsce dziecku i przez to dzidzia wolniej rośnie. Poród zazwyczaj jest wcześniejszy lub przez cc a dziecko mniejsze
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co nie znaczy, że tak będzie - a nawet jakby dzidzia była mniejsza, to przecież najważniejsze, żeby zdrowa! Smile
i tej wersji się trzymajmy - może akurat się wchłoną po progesteronie? Very Happy
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tonia 41



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

14 lipca mam wizyte,a najpierw musze porobic szereg badan...
Zobaczymy co powie gin,gdy pojde na wizyte...
Mysle pozytywnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie - pozytywne myslenie to połowa sukcesu Wink. Bedzie dobrze . koniecznie daj znać po wizycie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jeszcze całe dwa tygodnie... ech... pisz koniecznie co Ci powiedział! Smile i przyciśnij go z tym śluzem, niech zbada Very Happy
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tonia 41



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje dziewczyny za zainteresowanie Smile
Doczytalam sie na roznych forach,ze przy miesniakach wystepuja krwawaienia,ktore nie zagrazaja dzidziusiowi...
Za tydzien musze tez bete zrobic i rozne badania krwi,moze cos wyjdzie skad te plamienia.
Musze,powiedziec,ze mieszkam we wloszech i tutaj maja inne podejscie,dopiero po uplywie 3 miesiecy,od zajscia w ciaze,zaczyna sie opieka nad ciezarna,gdy ciaza jest wczesna,trzeba tylko czekac.
Ja chodze do prywatnej kliniki,i moze dlatego tylko dostalam leki na podtrzymanie,oni tutaj raczej tego nie uznaja.
Wiem,ze najniebezpieczniejsze sa pierwsze 3 miesiace...
Wierze w to ,ze sie uda Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Lip 07, 2011 8:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Toniu, to Ty i tak masz szczęście, że lekarz Ci cokolwiek JUŻ przypisał na podtrzymanie - w innych krajach (np.w Norwegii czy w Anglii) nie ma praktycznie żadnego zainteresowania ciążami - odnoszę wrażenie, że jest wręcz podejście typu: jak się utrzyma to dobrze, jak nie to trudno...

a krwawienie "przez mięśniak" samo w sobie nie jest groźne dla dzidziusia - bo groźny jest mięśniak. I taki to już niestety "urok" ciąży z powikłaniem typu torbiel czy mięśniak - że występuje plamienie/krwawienie, które dziecku nie grozi, a przyszłą mamę doprowadza do skrajnego niepokoju, bo ostatecznie nigdy nie wiadomo "dlaczego się dziś krwawi" Sad

No ale musisz być dobrej myśli, przecież niejedna taka ciąża kończyła się dobrze, więc z Twoją też na pewno tak będzie Very Happy
my kibicujemy mocno małej kruszynce, żeby silna rosła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Czw Lip 07, 2011 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonia, ja też trzymam mocno kciuki!

Znam wiele podobnych do Twojej sytuacji, które szczęśliwie się zakończyły. Ważne, że dostałaś leki. Dbaj o siebie, odpoczywaj dużo bez żadnych wyrzutów sumienia, wszystko dla dzidzi!

Tonia 41 napisał:
Wierze w to ,ze sie uda


I tak trzymać! Lepsze pozytywne nastawienie, niż ciągły stres, który też szkodzi dziecku!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tonia 41



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 07, 2011 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lobuz,czy to twoj Adas ma 17 dni??? Very Happy

Macie racje,jesli chodzi o podejscie lekarzy do wczesnej ciazy.
Tutaj tez tak jest,ja mam szczescie,poniewaz chodze prywatnie i place...
Jesli bym poszla,do lekarza do przychodni,pewnie tez by mnie tak potraktowali...

Melduje uroczyscie Very Happy ze ten brzydki sluz zniknal,i od chyba dwoch dni , jest czysto.
czytalam wczoraj blog dziewczyny ..ciaza w anglii z miesniakami...
chyba 4 miala i troche urosly w ciazy, dzidzi w ogole nie przeszkadzaly,ale jej nie malo klopotow przyniosly...dala rade i ja tez dam.MUSZE DAC!!!!


Powiem wam szczerze,ze jakos te miesniaki nie spedzaja mi snu z powiek,bardziej mysle o dzidzi...wiem ze potem bede musiala zrobic szereg badan ,bo ryzyko jest duze,nie mam juz 20 lat...


Moj partner jest 6 lat mlodszy odemnie,ale ja juz mam 41 lat!!

Ta ciaza to cud,ja juz dawno stracilam nadzieje...
Slyszam nie raz ,od lekarzy w Polsce,poniewaz zawsze gdy jade do domu to odwiedzam gin,ze nie mam szans na ciaze i w ogole macica do usuniecia.

Ja nie mam zadnych dolegliwosci,i gdyby nie lekarze to nawet nie wiedzialaby ,ze je mam...



Sorry , ale sie rozpisalm.Wybaczcie Smile



Pozdrawiam i trzymajcie kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group