Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mięśniak w ciąży (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Dziewczyny co u was czemu się nie odzywacie.
Ja byłam ostatnio w szpitalu wykryli u mnie wielowodzie AFI- 30cm
jestem w 34 tygodniu jutro jadę znowu na USG mam nadzieję, że się ilość wód nie powiększyła.
Piszcie co u was słychać.
Pozdrawiam pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kropeczkas



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejj

u mnie jest dobrze dzidzi rosnie jak na drożdżach jestem już prawie w 17 tygodniu dzidzi waży 137 gramów mieśniak mu zupelnie nie przeszkadza tylko mi dokucza bo na pęcherz moczowy ciśnie mnie ale jest oki tylko doskwiera mi nuda.hej martaz bedzie dobrze z tym wielowodziem urodzisz zdrowe dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZEŚĆ
Kropeczkas cieszę się, że u ciebie wszystko ok.
Mam nadzieję, że to wielowodzie nie zaszkodzi mojej dziewczynce, moja waży już 3 kg ułożona poprzecznie, wstępnie mam zaplanowaną cesarkę na 19 kwietnia, ale zobaczymy czy wody nie będą przybierać to wcześnie zadziałamy.
Pozdrawiam pa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosina7



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie ten temat o miesniakach bo nie moge znalezc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosina7



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny znalazłam to forum dzisiaj jak wrociłam od lekarza,jestem w 9 tyg ciazy i własnie sie dowiedziałam ze mam trzy miesniaki,przed zajsciem był jeden.Narazie nie wiem jak duze bo na usg p.doktor kazała mi isc za jakies dwa tyg.Tylko to strasznie długo i bardzo sie denerwuje czy wszystko bedzie ok.A tak na marginesie czy ja powinnam pracowac,tym bardziej ze mam prace stojąca?Lekarka nic nie wspomniała o zwolnieniu lekarskim ale ja mam mieszane uczucia.Pomozcie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu---> http://www.biomedical.pl/forum/1-vt9747.html?start=0
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam cięcie 10 kwietnia w 38 tygodniu ciąży, wody zaczęły się powiększać lekarz stwierdził, że nie ma na co czekać i tniemy.
Zuzia ważyła 3540 dkg 56cm zdrowiutka się urodziła leżałyśmy dwa tygodnie w szpitalu mała miała żółtaczkę spowodowaną konfliktem grupy głównej ABO.
Moje mięśniaki są nadal, ale nie dokuczają więc na razie obserwacja co trzy miesiące USG.

Dodano po 4 minutach:

Gosina7 witaj na forum ja na początku ciąży też miałam trzy mięśniory moja gin dała mi od razu zwolnienie trzeba się oszczędzać.
Pozdrawiam pa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna.mo



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 2:09 pm    Temat postu: Ciąża a mięśniak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie forumowiczki. Jestem tu pierwszy raz. Lekarze mnie straszą i nawet sugerują operację mięśniaka nie zważając na fakt że jestem w ciąży (3 tydz.). Mam mięśniaka 71x87mm. Jest duży, naciska na pęcherze i boli kręgosłup, ale da się żyć. Proszę polećcie mi jakiegoś lekarza ginekologa w Warszawie, który ma w sobie troskę o ciąże i który ma też doświadczenie w ciążach z dużymi mięśniakami. Proszę o info ew. na GG 2860632 Z góry dziękuję. Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iawk



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 5:47 pm    Temat postu: MIĘŚNIAKI A CIĄŻA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem tu po raz pierwszy. Mam 26 lat i mięśniaki... Największy ma 12 mm. Chcę zajść w ciąże, poza tym lekarz również mi to zasugerował, ponieważ według niego jestem zbyt młoda na mięśniaki i potem mogę mieć problemy z zajściem! Czy może mi ktoś coś więcej na ten temat napisać? Mam się obawiać? Jak na razie jestem trochę wystraszona! Dziękuje za odpowiedz z góryi! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna.mo



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 7:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DO IAWK

12 mm, to malenstwo, nie martw sie takim miesniakiem. Dopiero gdyby rozmiary przybrały do 8 cm. Tak uwazam. Nie usuwałabym przed zajsiciem w ciaze, gdyz moze byc róznie. Idz do jeszcze jednego ginekologa, moze na Karowa, do prof. Czajkowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group